Co vás čeká v červenci 2023? Výběr 1 krystalu prozradí, na co se máte připravit

Vyberte si jeden z krystalů na obrázku a odhalte, co vám život v dalším měsíci přinese. Díky tomu taky mnohem lépe porozumíte tomu, čím právě procházíte a čemu musíte čelit.

i Zdroj fotografie: Woman Tiscali
                   

Pokud toužíte odhalit střípek své budoucnosti, pak si prohlédněte pozorně tento obrázek s krystaly. Vyberte si mezi nimi ten, který vaši pozornost upoutává nejsilněji, a zjistěte, co vás čeká. Můžete se nechat vést intuicí a tento test provést se zavřenýma očima. Tak budete mít jistotu, že jste vybírali srdcem, a ne podle vzhledu a dalších preferencí.

Krystal č. 1

V případě, že vás ze všeho nejvíc přitahuje právě tento kámen, pak se blíží velké změny. I když máte pocit, že se dlouho nic neděje, ve skutečnosti je opak pravdou. Ještě chvíli vydržte na jednom místě a zůstaňte trpěliví. Blíží se něco úžasného a všechnu energii, kterou jste doteď měli možnost nashromáždit, budete ještě potřebovat.

Krystal č. 2

Vaše podvědomí vás táhne k harmonii a vyrovnanosti. Přehodnoťte své priority, abyste zjistili, co je pro vás doopravdy důležité. V dalších měsících vás čekají různé překážky, ale po nich bude váš život mnohem lepší a šťastnější.

iZdroj fotografie: Freepik

Krystal č. 3

I když to tak možná doposud nevypadalo, brzy se vám splní všechna vaše přání a dostanete i to, po čem jste tak dlouho toužili. Nepřestávejte pracovat na dosažení svých cílů. I přes všechny překážky a těžkosti, které vás doposud potkaly, vás čeká zářná budoucnost.

Vyberte si jednu kytici a zjistěte, co si o vás myslí vaše okolí

Krystal č. 4

Připravte se, že ve svém okolí zažijete negativní vlivy. Můžete se setkat se žárlivostí, vztekem nebo závistí. Čím dříve se s těmito pocity dokážete vypořádat, tím vůči nim budete odolnější. Ostatní lidé vám tak snadno neublíží. 

Krystal č. 5

Měli byste se zbavit všech negativních lidí a věcí ve vašem životě. Přehodnoťte i své staré návyky a načerpejte novou energii, která vám vrátí chuť do života. Věnujte čas tomu, co dělá dobře vašemu tělu i duši, a začněte o sebe více pečovat. Zasloužíte si mnohem více pozornosti, než kolik jste si doposud dopřávali.

iZdroj fotografie: Freepik

Krystal č. 6

Pokud vás ze všeho nejvíc přitahuje právě tento krystal, pak nejspíš dlouhodobě potlačujete vlastní pocity. Usnadněte si život a začněte být k sobě upřímní. Veškerá změna a vše důležité se ukrývá ve vašem nitru. Přestaňte odpovědi hledat venku a čekat na zázrak. Ztrácíte tím drahocenný čas. Pokud vás trápí duševní nebo zdravotní problémy, raději vyhledejte odborníka.

Který kámen nejvíc přitahoval vás?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články