Zodpovězením této jediné otázky zjistíte, co je pro vás v životě nejdůležitější

Mnozí lidé touží poznat budoucnost, odhalit své poslání a najít klíč ke svému potenciálu. Odpovězte si upřímně na tuto otázku a zjistěte, co má pro vás největší hodnotu.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pokud na své cestě životem stále tápete a nevíte, kam se vydat, možná vám pomůže srovnat si své životní hodnoty a priority. Zjistěte, co se na vašem žebříčku skrývá na nejvyšší příčce a co je vaším hnacím motorem. Možná vás výsledek překvapí a vydáte se na cestu, o které jste dříve ani nepřemýšleli. Pomůže vám zodpovězení jen této jediné otázky.

Správně položená otázka

Velké množství lidí stále hledá odpovědi na své otázky venku. Doufají, že jim někdo poradí, co mají dělat, jak postupovat na své cestě životem a jaké rozhodnutí je pro ně to nejlepší. Všechnu pravdu a tajemství, která se musí objevit, má však každý uvnitř sebe. Často stačí položit jen jedinou správnou otázku a odpověď leží přímo před vámi.

Vyzkoušejte zábavný japonský test osobnosti. Pouhé 4 odpovědi odhalí, jací ve skrytu duše opravdu jste

Zvolte pravdivou odpověď

V tomto cvičení je vaším úkolem vyřešit následující situaci. Představte si, že jste doma sami s dítětem a najednou si 5 věcí naráz žádá vaši pozornost. Vyberte z nich tu, kterou byste před ostatními upřednostnili a vyřešili ji jako první. Takto poznáte, co je pro vás opravdu v životě nejdůležitější a jaké jsou vaše hlavní priority, které ovládají i další aspekty vašeho života.

iZdroj fotografie: Pixabay
  • Utišíte dítě, které začalo plakat.
  • Sklidíte prádlo ze sušáku, protože začíná pršet.
  • Zastavíte tekoucí vodu, protože už přetéká na podlahu.
  • Otevřete dveře, na které právě někdo zaklepal.
  • Zvednete telefon, který právě začal vyzvánět.

Co vaše volba prozrazuje o vašich hodnotách

Pokud jste se rozhodli nejdříve utišit dítě, pak je pro vás ze všeho nejdůležitější právě rodina, pro kterou byste se rozkrájeli. Jestli se jako první pokusíte schovat prádlo, pak je to právě láska a intimní vztahy, kterých si nanejvýš ceníte a hýčkáte si je. V případě, že vaše volba padla na vodovodní kohoutek, jsou na vrchní příčce vašeho pomyslného žebříčku hodnot peníze.

Když ze všeho nejdříve otevřete dveře, na něž právě někdo zaklepal, znamená to, že na prvním místě máte přátele a příbuzné. Vaše dveře jsou pro ně vždy otevřené a pomůžete jim, kdykoliv to jen budou potřebovat. A pokud jako první zvednete vyzvánějící telefon, nejdůležitější je pro vás vaše práce a kariéra, pro kterou jste ochotní obětovat téměř vše. Pokud se chcete o sobě dozvědět další zajímavosti, neváhejte zkusit další test osobnosti.

Kterou odpověď jste si vybrali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články