Vyberte si jednu kytici a zjistěte, co si o vás myslí vaše okolí

Pokud vás trápí, jak vás vnímají vaši nejbližší i ostatní lidé z vaší blízkosti, vyberte si na obrázku jednu kytici a odhalte, jak na své okolí působíte. Jedině tak se budete moci změnit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy je potřeba nalít si čistého vína, sundat růžové brýle a podívat se pravdě do očí. Jen když zcela upřímně a pravdivě poznáte, kým skutečně jste, můžete začít na svých silných i slabých stránkách pracovat. Prohlédněte si pozorně obrázek s uvázanými kyticemi a vyberte si tu, která vás přitahuje ze všech nejvíc. Odhalíte tak střípek pravdy o svém pravém já.

Kytice č. 1

Na ostatní lidi působíte jako spasitel světa. Na všem, co děláte, si dáváte velmi záležet, a to i do těch nejmenších detailů. Často jste v postavení převyšujícím ostatní, přesto jste velmi empatický a citlivý člověk. Vždy dáváte najevo, jak se cítíte a co prožíváte, proto jste mezi lidmi tak oblíbený.

Kytice č. 2

Pokud jste si vybrali tuto kytici, pak je pro vás charakteristická velká zodpovědnost a péče o druhé. V ostatních vzbuzujete pocit důvěry a bezpečí, proto vás mají tolik rádi. Jste oblíbená vrba a každý se vám rád svěří se svými problémy i tajemstvími.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kytice č. 3

Tuto variantu obvykle volí jedinci, kteří si zakládají na logice a vysoké inteligenci. Každou věc ve svém životě důkladně analyzujete a nikdy nejednáte spontánně. Milujete společnost podobně smýšlejících lidí, se kterými můžete dlouhé hodiny debatovat na rozličná témata. Striktně vám záleží na dodržování zákona, který jste si doplnili o svá vlastní vnitřní pravidla a morální zásady.

Výběr symbolu na psychologickém obrázku odhalí, jaký je váš největší životní strach

Kytice č. 4

Tato volba poukazuje na vaší výstřednost. Přesto můžete občas trpět pocitem osamělosti. Těžko se seznamujete a navazujete nové známosti. Na svět se díváte jinýma očima a máte strach, jak se na to budou tvářit ostatní. Jste velmi citlivý, vnímavý a intuitivní člověk, kterého až příliš brzdí pochybnosti o své vlastní osobě.

Kytice č. 5

Tuto kytici si vybírají lidé, na které je vždy spoleh. Jste silní a vytrvalí, ale raději dáváte přednost samostatnosti než práci v týmu. Nezaleknete se žádného problému ani překážky, které vnímáte jako výzvu k překonání. Rádi jste středem pozornosti a obdiv je odměnou za vaši píli a snahu. Nesnášíte lež a faleš, které nedokážete ani tolerovat, natož odpustit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kytice č. 6

Vaše okolí vás vnímá jako energickou a pozitivní bytost plnou nápadů a skvělých historek. Svou pozitivní náladou nakazíte každého, kdo to zrovna potřebuje. Jste velmi laskavý a veselý člověk plný empatie a citu pro harmonii. 

Kytice č. 7

Vaše kouzlo spočívá ve vašem sebevědomí. Přesně víte, kdo jste, jaké jsou vaše hodnoty, stejně jako špatné stránky, které před ostatními neskrýváte ani neomlouváte. S každým umíte najít společnou řeč a velmi dobře působíte na své okolí. Jednáte vždy s rozmyslem a nepouštíte se do spontánních akcí.

Kytice č 8.

Pokud jste si vybrali právě tuto kytici, pak jste velmi přátelský jedinec s křehkou a citlivou duší. Nové známosti a přátelství navazujete s lehkostí a přirozeností. Mezi lidmi jste ve svém živlu a každého tato energie okouzlí. Kdekdo touží být ve vaší blízkosti.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kytice č. 9

Tuto variantu vybírají tvůrčí a kreativní duše. Na svůj úspěch se díváte jako na dar osudu, aniž byste si uvědomovali svou vlastní zásluhu. Věnujte se dál svým cílům a plánům a budete velmi úspěšný ve všem, co děláte. Pro ostatní máte vždy připravenou pomocnou ruku.

Jakou kytici jste si mezi ostatními vybrali vy?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články