Odhalte své největší slabiny podle toho, co vidíte na obrázku jako první: Zábavný oční klam renomovaného terapeuta

Prohlédněte si pozorně tento abstraktní obrázek a zjistěte, co o vás prozrazuje objekt, který jste v něm viděli jako první. Seznamte se se svými největšími skrytými slabinami.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě.cz
                   

Optické klamy dokáží způsobit, že lidský mozek interpretuje skutečnost různými způsoby. Jejich vyhodnocení pak ukazuje nejen na skutečnost, jak se liší fungování mozku mezi různými lidmi, ale také odhaluje informace ukryté v podvědomí. Pokud toužíte poznat svá slabá místa, pusťte se do tohoto jednoduchého psychologického testu.

Obrys ženy

Pokud jste jako první viděli na obrázku právě ženu, pak jste na 98 % muž, nebo alespoň jako muž přemýšlíte. Kromě jiného však tento výběr vypovídá o vaší racionalitě. Jste bdělí a pozorní, ke všemu přistupujete rozumně a střízlivě a po každé příležitosti ihned skočíte. Jako první však vždy myslíte na vlastní prospěch. Nikdy neuděláte nic, z čeho byste později netěžili.

Velmi vám záleží na vašem postavení, kariéře a majetku, proto v ostatních vyvoláváte dojem, že jste zarputilí materialisté. Ve skutečnosti je to však jen maska, která vás chrání před světem. Svou zranitelnost si neradi sami přiznáváte, natož abyste ji otevřeně projevili. Vyhýbání se mezilidským vztahům však ve vašem životě způsobuje pocit prázdnoty a nenaplnění.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě.cz

Žába

Jestli jste si ze všeho nejdřív všimli žáby, pak jste s největší pravděpodobností žena, případně jako žena uvažujete. Jste velmi citliví, vnímaví a otevření vůči všem vjemům. Vaším tajným snem je celosvětový mír, bezpečí a láska. Vaší slabinou je však pomoc druhým. Nejradši byste se rozdali a pro sebe vám pak nezbývá dost času ani síly. Naučte se dávat občas taky na první místo sebe a vychutnejte si náležitou péči.

Baterky nejlépe dobijete v přírodě nebo mezi zvířaty. Nadevše milujete svou rodinu, která je vaším největším úspěchem a pokladem. Bez rodinných výletů si neumíte ani představit život. Mnohem více však sobě i ostatním prospějete, pokud se naučíte být trochu sobečtí. Nastavte si zdravé hranice a nedovolte nikomu je překračovat. Máte právo na odpočinek, pomoc i klid.

Datum narození určuje váš největší talent: Rychlý test životní energie pro každého

Kaňka

V případě, že na obrázku nevidíte nic jiného než kaňku, pak vám v životě chybí kreativita. Jste až moc rozumově a logicky zaměření a nedokážete se ani pořádně uvolnit. Ani koníčky, přátelé a úspěchy v práci vám nepřinesou pořádné uspokojení. Naučte se hledat štěstí uvnitř a nečekejte, že vás někdo nebo něco udělá šťastnými.

Nepromarněte život čekáním na lepší zítřky a chytněte příležitost za pačesy. Začněte pracovat na svém vnitřním rozpoložení a všímejte si i maličkostí, které vám přináší radost. Vezměte si pár dní volno a vyrazte do přírody načerpat inspiraci. Možná v ní najdete klid, po kterém tak dlouho toužíte. Přehodnoťte svůj dosavadní postoj a pokuste se skutečně poznat svou povahu, abyste mohli věci ve svém životě dát do pohybu.

Čeho jste si jako první všimli vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články