Tímto testem odhalují psychologové naší osobnosti: K odhalení pravého já si stačí vybrat 1 tvář

Některé obrázkové testy mají za úkol odhalit fungování lidského mozku, jiné se zaměřují na lidskou povahu. Zjistěte, jaká tajemství se ve vás ještě skrývají.

i Zdroj fotografie: QNM
                   

Optické iluze, hádanky a hlavolamy jsou skvělým způsobem, jak otestovat své logické, pozorovací a analytické schopnosti. Některé druhy se však soustředí na lidskou povahu a charakterové rysy dané osobnosti. Výběr jednoho předmětu navíc pomůže odkrýt pokličku a nahlédnout do vašeho podvědomí a nevědomí. Odhalte, co o vás váš výběr vypovídá.

Vyberte si jednu tvář

Prohlédněte si pozorně obrázek, na kterém se nachází čtyři namalované abstraktní ženské tváře, a vyberte si z nich tu, která vaši pozornost upoutává nejsilněji. Právě ta vám přináší možná doposud skrytou pravdu o vaší osobnosti. Řiďte se intuicí, nebo si vyberte obrázek, který se vám líbí nejvíc. Ať už se rozhodnete jakkoliv, půjde o tu nejlepší volbu pro vás.

Tvář č. 1

Tento výběr o vás prozrazuje, že máte velmi vysoké ambice. Milujete výzvy a rádi soutěžíte sami se sebou i s ostatními. Téměř nic vás nedonutí vzdát se dosažení vytyčeného cíle a jste připravení jít i přes mrtvoly. Přesto v tuto chvíli váháte a nevíte, kudy se vydat, abyste se do vysněné cílové rovinky dostali, a tak tápete na místě bez jistoty správného směru.

iZdroj fotografie: QNM

Tvář č. 2

Pokud jste si vybrali právě tuto tvář, pak jste zvyklí, že se od ostatních často lišíte. Nebojíte se vyčnívat v davu. Vnímejte svou současnou situaci jako prostor pro zlepšování a příležitost naučit se něco nového. Vaše otevřená mysl vám pomáhá rychle se přizpůsobit podmínkám v jakémkoliv prostředí a v každém kolektivu se stanete velmi rychle oblíbení.

Tvář č. 3

Tato volba vypovídá o vaší povaze, že nesnášíte povrchnost. Vždy studujete věci do hloubky. Nespokojíte se jen s poloviční pravdou nebo mělkými informacemi, vždy chcete víc. Toužíte všemu porozumět a vše analyzovat. Upřímnosti si ceníte nadevše, ale umíte dát i druhou šanci, pokud víte, že dotyčný myslí svou omluvu upřímně. Příště však v jednání s ním budete mnohem obezřetnější.

Kolik jste na tomto obrázku našli zvířat? Konečné číslo prozradí překvapivou pravdu o vaší osobnosti

Tvář č. 4

Tento výběr o vás prozrazuje, že jste velmi praktický člověk. Vždy preferujete funkční stránku věci nad tou estetickou. Velmi dobře umíte nakládat se svým časem a při své práci jste velmi efektivní. Vaší silnou stránkou je schopnost komunikovat a vyjadřovat své názory, za které jste vždy připraveni se postavit.

Která tvář nejvíce zaujala vás?

Zdroj: QNM
Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články