Kolik jste na tomto obrázku našli zvířat? Konečné číslo prozradí překvapivou pravdu o vaší osobnosti

To, jak snadno si dokážete všimnout jednotlivých detailů, prozradí také, jak funguje váš mozek i část vaší povahy. Zjistěte, kolik zvířat na obrázku se vám podaří spočítat.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Tento obrázkový test je skvělou pomůckou, jak nahlédnout pod pokličku lidského uvažování a fungování myšlení. Pokuste se prohlédnout tuto optickou iluzi a snažte se spočítat všechna zvířata na obrázku. Jejich počtem zjistíte navíc kus pravdy o svém pravém já. Odhalte tajemství skrývající se ve vaší osobnosti a pusťte se do tohoto testu.

Jak vznikají optické iluze

Optické klamy, iluze, hlavolamy a hádanky jsou často tvořeny geometrickými tvary, kontrastními barvami nebo kombinací světla a stínu. Jejich kombinace pak vytváří pocit pohybu, zvětšení nebo zmenšení velikosti předmětu nebo předmět před vaším zrakem zcela skryjí. Některé kresby jsou namalované tak důmyslně, že je lze interpretovat různými způsoby a lidský mozek dokáží zcela ošálit svým vícerozměrným výkladem.

Přesný test osobnosti: Výběr 1 motýla prozradí, jaké jsou vaše nejlepší i nejhorší vlastnosti

Pokud vidíte 1–3 zvířata

Podle tohoto počtu budete nejspíš hlavou často v oblacích. Na své okolí působíte jako vizionář nebo snílek a jen málokdo s vámi dokáže udržet krok. Jakmile se pro něco nadchnete, jen tak něco vás nezastaví. Buď vás vaši blízcí podpoří, nebo je ze svého života jednoduše odstřihnete. V tomto ohledu býváte nekompromisní. Občas by ale nebylo špatné vrátit se nohama zase na zem.

Pokud vidíte 4–6 zvířat

Tato volba o vás prozrazuje, že jste moudrý člověk. Je na vás vždy spoleh a mnoho vašich známých si k vám rádo chodí pro radu. Každému jste vždy připraveni pomoci. Pozor byste si však měli dát na nevyžádané rady. I když to myslíte dobře, neměli byste jednat, jako byste spolkli všechnu moudrost světa. Naučte se naslouchat druhým a respektovat i jejich názor.

iZdroj fotografie: Woman Tiscali

Pokud vidíte 7–8 zvířat

Toto číslo napovídá, že si zakládáte i na těch nejmenších detailech. Rádi věci dopodrobna analyzujete. Pro okolí je přínosný zájem, který svým blízkým vždy věnujete. Otravné pak je, že je chytáte za slovo a často šťouráte i nepříjemnými otázkami. Nestrkejte nos, kam byste neměli, a více se uvolněte. Svět se bude točit stále stejně rychle a žádná katastrofa z vaší mírné nepozornosti nevzejde.

Kolik zvířat jste na obrázku spočítali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články