Prozkoumejte utajená zákoutí své osobnosti s rychlým vizuálním testem. Kromě skrytých vlastností zjistíte, proč vás okolí miluje

Zadívejte se na úvodní obrázek a rozhodněte se, který z motivů vás nejvíce zaujal. Jeho volba poukáže na skryté rysy vaší osobnosti a odhalí, proč jste ve svém okolí oblíbení.

i Zdroj fotografie: S vědomím Octavio Ocampo
                   

Oblíbený mexický surrealistický malíř Octavio Ocampo (79 let) je autorem mnoha optických klamů, rébusů a osobnostních testů. Ponořte se do jednoho z nich a nadzvedněte roušku poznání vaší osobnosti. Při studování úvodního obrázku si klidně dejte na čas. Až budete mít pocit, že jste jej dostatečně navnímali, rozhodněte se pro jeden ze tří motivů, které nabízí. Vaše volba vám odhalí důvody vaší oblíbenosti v kolektivu i skrytá zákoutí vaší osobnosti.  

Krajina a pták v pozadí

Zaujala vás na obrázku nejvíce pestrobarevná krajina, měkké linie hor a nad nimi se vznášející pták? Jste člověk, který v ostatních vzbuzuje obdiv svojí přemýšlivostí a moudrostí. Vaše okolí si vás cení jako dobrého přítele a „vrby“, které se mohou vždy vyzpovídat bez obav o to, že je odsoudí. Vy sami druhým rádi pomáháte, avšak často se angažujete až příliš. Jednak prakticky řešíte problémy za druhé a jednak si necháváte utéci příležitosti, které by vás v životě obohatily. Zkuste se příště zastavit a natáhnout se po úspěchu, jenž vám jde vstříc.

Dva vzpínající se divocí koně

Pokud nemůžete odtrhnout oči od páru koní, kteří jsou na obrázku vyvedeni vzepjatí na zadních nohách s hlavami natočenými k sobě, poté patříte mezi lidi, kteří žijí „tady a teď“. Vaše neochota plánovat, jež dokresluje vašeho svobodného ducha, imponuje všem, s nimiž přijdete do styku. Ačkoliv se na první pohled můžete zdát obyčejní – třeba máte hypotéku, chodíte do nudného zaměstnání nebo na první pohled nevypadáte jako aktivní člověk – všichni vaši blízcí vědí, že jste výjimeční.

Vy sami rádi žijete přítomností a budoucím plánům nepřikládáte přílišnou váhu. Co se týče životních snů, těch máte plno. Řídíte se totiž heslem, že samotné snění je leckdy krásnější než skutečné vyplnění konkrétního snu. V současné chvíli můžete prožívat bouřlivé milostné vzplanutí. Jestliže se v něm rozhodnete pokračovat, nevzdávejte svoji snahu při první rozepři. Jakmile proplujete úvodními „peřejemi“, čeká vás pevný a láskyplný vztah.

Krásná ženská tvář

Posledním motivem, který jste mohli na obrázku rozpoznat, je tvář krásné ženy s hnědýma očima, kaštanovými vlasy a smyslnými rty. Jestliže od ní nemůžete odtrhnout oči, vaše skryté vlastnosti jsou přemýšlivost, smysl pro detail, touha věci plánovat a neustálá činnost na nejnovějším osobním projektu (můžete chtít zrenovovat koupelnu, vymalovat ložnici, vyrobit nějakou dekoraci atp.). Okolí vás obdivuje a zbožňuje pro váš osobitý smysl pro humor, který vás okamžitě vrhá do středu pozornosti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ačkoliv to nevyhledáváte, s darem, jako je ten váš, prakticky nemáte na vybranou – lidé se s vámi rádi baví a s chutí podléhají vašemu nakažlivému optimismu a dobré náladě. V současné chvíli se ovšem můžete cítit vyčerpaní a unavení. Zkuste se zamyslet, jestli již nějakou dobu nepociťujete návaly stresu (v osobním i pracovním životě), který vám vysává energii. Pokud ano, zkuste jej ze svého života eliminovat a bojujte za to, v co věříte.  

Co jste na obrázku viděli jako první?

Zdroj: ScienceDirect

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články