Psychologický test: Milují vás, nebo nesnáší? Výběr mandaly prozradí, jak působíte na své okolí

Pokud toužíte odhalit další střípek tajemství o své osobnosti, prohlédněte si pozorně tento obrázek a vyberte si mandalu, která vaši pozornost přitahuje ze všech nejvíc.

i Zdroj fotografie: Informe Brasil
                   

Tento test osobnosti je jednoduchý a zábavný způsob, jak zjistit své kladné a záporné stránky při vystupování a interakci s jinými lidmi. Díky tomu budete moci lépe porozumět skutečnosti, jak na ostatní působíte, a zjistíte, na kterých aspektech své osobnosti více zapracovat. Vyberte si jedinou mandalu a odhalte, jaký význam se pod ní ukrývá.

Mandala č. 1

Lidé s tímto výběrem většinou vystupují jako velmi otevřené a tolerantní bytosti. Vyzařuje z nich přirozený klid a vyznačují se typickou přemýšlivou povahou. Mnohem raději dají přednost kompromisu nebo ústupku, než aby se pouštěli do konfliktu. K ostatním přistupují velmi empaticky a komunikace s lidmi jim nedělá žádný problém.

Najděte v psychologické osmisměrce jeden název květiny. Prozradí něco důležitého o vaší osobnosti

Mandala č. 2

Tito lidé si zpravidla dokáží všimnout i na první pohled skrytých detailů. Neunikne jim žádná lež, faleš ani tajemství. Přesto bývají velmi optimisticky naladění, což se odráží i v jejich postoji a způsobu komunikace s ostatními lidmi. Jsou velmi pozorní a dokáží se perfektně soustředit. Zároveň jsou výbornými posluchači a oblíbenými rádci při řešení různých problémů.

Mandala č. 3

Tuto volbu většinou učiní lidé, kteří milují akci. Srší energií a jen stěží vydrží déle na jednom místě. Rádi jsou vůdci a přebírají iniciativu při plánování programu a organizaci skupinových akcí. S nimi se rozhodně nudit nebudete. Vyznačují se velkou mírou odvahy, která jim pomáhá v náročných situacích nacházet řešení a v klidu cokoliv zvládnout.

iZdroj fotografie: Pixabay

Mandala č. 4

Tuto mandalu si vybírají lidé s nezávislou a silnou osobností. Jsou zběhlí v různých situacích a vždy se dokáží dokonale přizpůsobit a zanechat tak nejlepší možný dojem. Přesně ví, jak se v určitých kruzích pohybovat a na co si dát pozor. Jsou velmi pozorní posluchači a nemají problém přesvědčit ostatní o své pravdě. Jsou zásadoví a často neústupní, přesto jsou dobrými přáteli, na které je vždy spoleh.

Mandala č. 5

Tento výběr upřednostňují lidé, kteří jsou přemýšliví a velmi pečliví. Dávají si dobrý pozor na své vystupování a mají rádi situaci pevně pod kontrolou. K ostatním jsou velmi zdvořilí, což jim dodává značnou výhodu. Před sporem nebo zbytečným vyhrocením konfliktu dávají přednost mírovému řešení. V kolektivu jsou velmi oblíbenými a vyhledávanými společníky.

Co jste o svém vystupování zjistili vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články