Najděte v psychologické osmisměrce jeden název květiny. Prozradí něco důležitého o vaší osobnosti

První název květiny, který najdete v této osmisměrce, mnohé vypovídá o vaší povaze. Ať už jste optimista, perfekcionista, nebo třeba romantik.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě.cz
                   

Podívat se do svého nitra je někdy pro člověka to nejlepší. Je důležité poznat vlastní slabiny a přednosti a naučit se je náležitě užívat. I proto tu je tento krátký testík, který vám odkryje něco z vaší osobnosti. Díky němu zjistíte, proč si vás ostatní cení, ale také to, proč někteří vaši společnost nevyhledávají. Zahleďte se do osmisměrky – který název květiny jste našli jako první?  

Sedmikráska 

Nejspíš disponujete věčným optimismem. Vše nepříjemné a negativní vás míjí. To je také důvod, proč vás mají lidé rádi. Nevšímáte si špatného a zaměřujete se jen na to dobré a tento pozitivismus je od vás nakažlivý. Lidé se vedle vás cítí příjemně. Kdovíjaká kariéra vás moc netáhne, jste spíš požitkářský typ. Když si vyberete práci, která vás bude naplňovat, máte obrovskou šanci na úspěch. 

Na historické kresbě se schovává osoba: Jen 1 % Čechů ji najde do 15 vteřin. Gratulujeme, pokud uspějete

Orchidej

Pro své nejbližší byste byli schopni položit život. Vaši povahu charakterizuje upřímnost a nesnášíte, když se někdo přetvařuje. Někdy však upřímnost může spíš uškodit. Někdo nezvládá zpracovávat pravdu o sobě samém. Vaši nejbližší si vaší upřímnosti velmi cení a důvěřují vám.

Růže 

Nejspíš jste perfekcionista. Je vám velmi blízká pečlivost, umíte si jít tvrdě za svým cílem a vždy ho dosáhnete. Když se vám něco nezdá, umíte to ignorovat. Změna v zaměstnání vás nečeká. Váš obor vám skvěle sedí. Občas můžete naštvat lidi svým pedantstvím. 

Růže oranžová květina iZdroj fotografie: Pexels

Jasmín  

Vedete uspořádaný a ambiciózní život. Umíte si vymezit jasný cíl a promyslet si pečlivě každý krok. Musíte mít všechno promyšlené a naplánované. V práci jste zdatní a daří se vám. Pokud ne, buďte trpěliví. Jste upřímný a klidný člověk. Nemáte rádi konflikty. Okolí si vás cení.  

Slunečnice 

Pokud jste prvně narazili na slunečnici, jste přesným protikladem těch, kteří našli jasmín. Neumíte říct ne. Jste silní a vznešení. Jste obklopeni přáteli, kteří vás mají upřímně rádi. Jste velmi kreativní a máte neomezenou fantazii. Vedete spíše chaotický styl života. Jste přímo zrozeni pro tvůrčí a uměleckou práci.   

Karafiát  

Typickým rysem vaší osobnosti je, že máte romantickou duši. Ostatní mají rádi, že jste otevření a kreativní. Někomu můžete přijít jako zmatený člověk, avšak jste spíše upřímný a otevřený. Měli byste své kreativní nápady sdílet se světem. Neumíte být sami a potřebujete cítit lásku. 

Kterou květinu jste v osmisměrce našli jako první?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články