Lidé s nadprůměrnou inteligencí nemají problém odhalit na tomto obrázku ženu. Patříte mezi ně i vy, nebo to nezvládnete?

Ženy řeknou každý den v průměru 20 000 slov, což je o 13 000 víc než průměrný muž. Ve starověku také užívaly pot gladiátorů pro lepší vzhled své pleti.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Ačkoli průměrná žena vlastní cca 19 párů bot, nosí jich obvykle pouze 7. Téměř rok svého života také stráví přemýšlením o tom, co si obleče. Ženské srdce bije rychleji než to mužské, za rok pláčou obvykle 30–64krát. Muži jen 6–17krát, tedy mnohem méně. Mají více chuťových pohárků než muži a 7krát citlivější čich. Některé ženy mají genetickou mutaci, která jim dovoluje vidět miliony dalších barev. Pamatujte na to při sporech o správné odstíny.

Vlastní krása a rtěnka

Průměrná obyvatelka Británie vlastní za svůj život 111 kabelek. U žen se také může objevit alergie na mužské semeno. Nejvíce narozených dětí u jedné ženy bylo 69, mohou otěhotnět i 5–8 dní po sexu. O svém vzhledu přemýšlejí přibližně 9krát za den, pouze 2 % z nich se však označí za krásné. Možná je to i tím, že až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky. Žijí déle než muži, také proto, že jejich imunita stárne mnohem pomaleji. Najdete jednu na této fotce?

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě

Ačkoli si ženy stěžují na mužské prdění, statisticky prdí obě pohlaví zcela totožně. Cca 2 % žen mají třetí bradavku. Za svůj život zkonzumuje průměrná žena 2–3 kilogramy rtěnky. Ano, čtete správně, rtěnky. Zajímavá je otázka důvěry, protože u ženy hraje velkou roli objetí. Konkrétně jeho délka. Snadněji totiž uvěří někomu, kdo ji obejme aspoň na 15 vteřin. Objevují se zkazky o vyšším prahu bolesti, žádný výzkum to však zatím jasně neprokázal.

Tohle není žádná sranda: Ukrytého psa na fotografii dokáže najít jen 0,1 % lidí

Noční můry a nejdelší těhotenství

Ačkoli sluníčko umí člověka velmi hezky opálit, 80 % ženských vrásek je způsobeno jeho přebytkem. Ženy mají podstatně více nočních můr než muži, obvykle jde o emocionálnější zážitky. Nejdelší těhotenství trvalo 365 dní, tedy o 3 měsíce nad obvyklý limit. Došlo k tomu v Los Angeles v roce 1945. Žena s první úspěšně transplantovanou dělohou na světě otěhotněla v roce 2013. Jestli stále tápete, podívejte se pozorně na kmen stromu.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě

Statistiky dopravních nehod uvádí ženu jako méně frekventovanou účastnici, častěji tedy bourají muži. Od roku 1991 mohou ženy hlasovat v rámci celého Švýcarska. Šikovný malíř dokázal kůži ženy pomalovat tak, že dokonalé splývá se svým okolím. Odhalit ji proto není vůbec snadný úkol. Pokud vás baví podobné vizuální výzvy, určitě je neváhejte pravidelně řešit, jde o skvělý trénink vašeho mozku a kognitivních funkcí.

Jak rychle se vám podařilo ji najít?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články