Psychologický test s přesností 98 % prozradí, jaký jste ve skutečnosti člověk. Stačí si vybrat oko, které se vám líbí nejvíce

Jednoduchý test, který odhalí vaši osobnost. Podívejte se na obrázek a vyberte si oko, které vás nejvíce zaujme.

i Zdroj fotografie: Woman Tiscali
                   

Pochopit více svůj vnitřní svět, své povahové rysy a motivace může člověku v mnohém prospět. Vyzkoušejte si tento test osobnosti. Podívejte se na obrázek a vyberte si oko, které se vám nejvíce líbí. Zapamatujte si číslo, které se u vámi vybraného oka nachází. Nakonec si jen přečtěte, co o vás vaše volba odhalí.

Oko číslo 1

Máte rádi společnost, proto se můžete nazývat extrovertem. Jste opravdu citlivý člověk a disponujete empatií. Naivně však věříte, že jsou všichni lidé správní a zasluhují vaši přízeň. Jste skutečný přítel, každému jste ochotni být nápomocni.

Oko číslo 2

Vystihuje vás pečlivost a starost o ostatní. Přebíráte na sebe tíhu problémů všech okolo sebe a myslíte si, že je to váš úděl. Vaši blízcí a přátelé mají ohromné štěstí, že je jim na blízku zrovna někdo jako vy. Disponujete oddaností a upřímností. Kéž by takových lidí bylo více.

Oko číslo 3

Jste velmi pesimistický člověk. Nad vším přemýšlíte negativně a s nelibostí. Nic vám nepřijde dost dobré. Raději se uchylujete do budoucnosti, kterou žijete a nepřetržitě na ni myslíte.

Prsty odhalí, do které ze 3 skupin lidí patříte: Jste připraveni zjistit, co o vás prozradí ty vaše?

Oko číslo 4

Jste člověk, který se nebojí řešit potíže. Není problém, jenž by byl na vás příliš složitý, do všeho se pustíte s vervou. Zaobíráte se filozofií a rádi přemýšlíte o různých pojetích života a jak do sebe věci vzájemně zapadají. Rozhodně nemáte strach z neznáma jako většina lidí. Umíte si svého života užívat plnými doušky.

Oko číslo 5

Jste samotář, tichý a klidný člověk, mnohdy se uzavíráte do sebe. Nikdo vás nedokáže přečíst, jelikož všechny svoje emoce přemáháte a nechcete je nikomu projevovat. Nejraději máte čas pro sebe, když můžete být v bezpečí svého domova.

Oko číslo 6

Dokonale vás vystihuje citlivost a máte dobře vytrénovaný smysl pro detail. Jste pozorný člověk, jen stěží by vám mohlo něco uniknout. Jste komunikativní typ, umíte skvěle vyjadřovat, co máte na srdci. Někdy si až lidé ve vašem okolí mohou myslet, že jste kouzelník, jelikož doslova předpovídáte budoucnost.

iZdroj fotografie: Pixabay

Oko číslo 7

Jste velmi spontánní člověk. Rozhodujete se velmi rychle a bez většího rozmyslu. Často dřív mluvíte, než přemýšlíte, což se některým lidem nemusí líbit. Disponujete velkým množstvím energie. Mnohdy máte tendence přehánět.

Oko číslo 8

Máte o sobě dost jasné mínění, nepotřebujete se hledat a je vám jedno, co si o vás kdo myslí. Ostatní lidé jsou vám ukradení, empatie vám tedy nic neříká. Umíte mluvit jasně a bez sebemenšího zaváhání. Máte jasno v tom, po čem vaše srdce touží.

Oko číslo 9

Máte obrovskou empatii. Jste obdarováni nadáním číst v lidech. Ihned rozeznáte pocity ostatních a rozumíte jim. Jste velmi hodný a pečující člověk. Umíte skvěle naslouchat druhým, což z vás dělá výborného přítele.

Jak přesně vám tato jednoduchá volba oka vybarvuje vaši osobnost?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články