Vládne u vás srdce, nebo mozek? Tento test prozradí, po čem vnitřně nejvíce toužíte

Prohlédněte si pozorně tento obrázek plný zvířat a tvarů a zjistěte podle něj, co je vaším nejniterněšjím přáním. Otestujte své srdce, mysl a intuici pomocí tohoto testu.

i Zdroj fotografie: Woman Tiscali
                   

Každý člověk má v sobě ukryté své touhy, přání a preference, které ovlivňují celý jeho život. Tento jednoduchý obrázkový test vám pomůže nahlédnout pod pokličku vlastní osobnosti a odhalit některá tajemství. Zjistěte střípek pravdy o svém pravém já a vyberte si z obrázku to, co vaši pozornost přitáhlo jako první. Pod tímto symbolem najdete své pravé tužby.

Panter

Lidé s tímto výběrem se vyznačují velkou vnitřní silou. Věříte, že jste strůjci svého osudu a hybnou silou, která může dát věci do pohybu tím správným směrem. Žádné překážky ani obtíže vás neodradí. Díky tomu uspějete i tam, kde mnozí selhali. Máte rádi pořádek a řád, protože v tom může lépe pracovat vaše analytická mysl. S ostatními jednáte vždy na rovinu a čestně.

Pták

Pokud vaše volba padla na opeřence, pak je vám vlastní laskavost. Dokážete se perfektně ovládat a máte trpělivost i tam, kde ostatním schází. Díky tomu jste v kolektivu velmi oblíbení. Vaši vřelost oceňují i malé děti, které ve vaší blízkosti cítí zvláštní klid a bezpečí. Cítíte vřelost a náklonnost ke všemu živému na světě. Máte srdce otevřené dokořán a velmi vyvinutou intuici.

iZdroj fotografie: Pixabay

Tvář ženy

Tento tvar si vybírají čestní a upřímní lidé. Příliš nefandíte kompromisům a umíte najít řešení i na velmi obtížné problémy. Libujete si v řešení těžkostí a překonávání překážek. Vaše odtažitost je maskou pro vaši citlivost a laskavost. Za rozumovou schránkou se skrývá citlivost a zranitelnost. Vždy nasloucháte svému srdci, které je vám věrným a neomylným průvodcem.

Kolik vidíte koní na obrázku – jednoho, či dokonce 11? Odhalte své charakterové rysy, které si ani neuvědomujete

Okolní krajina

Hlavní slovo u vás mají emoce, které se derou na povrch za každé situace. I v těch nejtemnějších chvílích dokážete vidět věci z té lepší stránky a nikdy neztrácíte naději. Pro své blízké jste vynikajícím posluchačem a strážcem mnoha tajemství. Navíc dokážete každého podržet a užitečně poradit. Přestože navenek působíte chladně a povrchně, opak je pravdou a vaši opravdoví přátelé vědí, jaký poklad se ve vás ukrývá.

Co jste viděli na obrázku jako první vy?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články