Prsty odhalí, do které ze 3 skupin lidí patříte: Jste připraveni zjistit, co o vás prozradí ty vaše?

Výrazné lidské rysy mají více funkcí než jen tu estetickou. Některé odráží také typické charakterové vlastnosti. Odhalte, jaká tajemství skrývají vaše prsty na rukou.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Přestože jsou některé dispozice a proporce člověka záležitostí genetiky, tedy se nedají ovlivnit, mohou mít do určité míry kromě estetické funkce také informační charakter. Dokáží o vás totiž prozradit skrytá tajemství a některé pravdy o vašem pravém já. Prohlédněte si prsty na svých rukou, porovnejte jejich jednotlivou délku a zjistěte, co o vás vypovídá.

Tři typy lidí

Podle délky prstů lze rozdělit lidi do tří skupin. První skupina se vyznačuje tím, že má prsteníček levé ruky delší než ukazováček. U další pak ukazováček přerůstá prsteníček, a je tak druhým nejdelším prstem na ruce. Třetí skupina lidí má pak ukazováček i prsteníček stejně dlouhé. Podívejte se na svou levou ruku, abyste věděli, do které skupiny patříte. Prozradí to mnohé o vašich vlastnostech a povaze.

První skupina

Lidé, kteří mají prsteníček delší než ukazováček, se obecně vyznačují velmi příjemným vzhledem. Kromě hezkého zevnějšku z nich vyzařuje silné charisma. Jejich špatnou vlastností je však jejich agresivita. Jakmile si vytyčí cíl, kterého chtějí dosáhnout, jsou připraveni podstoupit téměř cokoliv. Bývají často mnohem úspěšnější a atraktivnější než jiní lidé.

Datum narození určuje váš největší talent: Rychlý test životní energie pro každého

Druhá skupina

Tato skupina lidí se vyznačuje opravdu velkým sebevědomím. Nezřídka se chovají arogantně a povýšeně. Jejich zevnějšek a to, jak působí na své okolí, je pro ně velmi důležité. Nadevše milují svůj vlastní klid a nemají rádi, když je někdo vyrušuje. Při navazování známostí a vztahů jsou raději dobýváni a těší se z pozornosti, kterou jim jejich protějšek věnuje. Jejich sobeckost a narcistní povaha jim však nedovoluje mít příliš mnoho přátel. Ti opravdoví však dokáží vidět i jejich kladné stránky.

iZdroj fotografie: Pixabay

Třetí skupina

Tito lidé jsou opravdovými milovníky. Důležité jsou pro ně klid, láska, mír a harmonie. Celosvětový mír je pro ně dosažitelným ideálem a splněným snem. Velmi špatně snáší konflikt a raději ustoupí, jen aby byl zase klid. Ostatní je mají velmi rádi pro jejich mírumilovnou a přátelskou povahu. Spousta lidí je však pro jejich dobré srdce snadno využije ve svůj prospěch. 

Do které skupiny lidí se řadíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články