Psychologický test: Který z mužů spadne první? Vaše odpověď prozradí nejhlubší tajemství o vaší osobnosti

Hodně psychologických testů se zaměřuje na barvy, různé symboly a další věci. Tento je postaven na jednoduché situaci, která může nastat prakticky na každé stavbě.

i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

Zobrazené situace mohou nastat na každé stavbě. Někdo stojí na žebříku, případně na štaflích. Jiný visí někde na provaze. Jde o celkem normální metody, jak se dostat do obtížně přístupných míst. Tady to ale vypadá, že se schyluje minimálně k několika katastrofám a závažným úrazům. Kdo tedy spadne jako první? Smekne se pod natěračem žebřík? Nebo ten nahoře dořeže kládu a spadnou tři najednou? Vaše volba ukazuje na vaši osobnosti.

Stříhající provaz

Pokud jste vsadili na osobu muže střihajícího provaz, vypovídá to hodně o vašem vztahu k riziku, potažmo dobrodružství. Do obojího máte skutečně silnou chuť. Nebezpečné situace vás tudíž vůbec neděsí. Nespokojíte se s málem, rádi vyhledáváte nové výzvy a překonáváte i velké potíže.

Sedící na provaze

Vybrali jste si dělníka v papírové čepici a se štětkou v ruce? Znamená to, že máte větší sklony zůstávat ve vlastní zóně pohodlí. Nebudete jen tak čelit nebezpečným situacím, pokud to nebude opravdu potřeba. Chcete si pokud možno zachovat klid svého současného života. Ideálně v obklopení blízkého rodinného kruhu a přátel, kteří si vás váží.

iZdroj fotografie: Wepress News

Muž s pilou

Padla-li vaše volba na stavaře řezajícího kládu, jste opravdu zapálený pracovník až workoholik. Jakmile si najdete a vytyčíte cíl, je prakticky nemožné vás od něj odradit nebo jakkoli odklonit. Jste ponořeni do všeho, co děláte. Potřebujete také dokázat, že jste ve svém oboru ten nejlepší.

Test osobnosti: Způsob, jakým používáte zubní pastu, odhalí děsivé skutečnosti o vašem charakteru

Natěrač na žebříku

Pak je tu ještě muž se štětkou a kbelíkem. Povahou jste rozený samotář. Ať už děláte cokoli, raději pracujete o samotě, týmová práce pro vás prostě není. Pravděpodobně byste v takovém prostředí nedokázali dlouhodobě fungovat. Jste totiž vnitřně přesvědčeni, že bez druhých dovedete fungovat mnohem lépe a postupovat rychleji k vašim cílům. Nebrání vám to ovšem v tom chovat se soucitně a také pečovat o vaše blízké.

Který profil odpovídá vaší osobnosti?

Zdroj: WepressNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Zobrazit další články