Možná vás všichni nenávidí: Test s přesností 98 % prozradí, jak vás vnímá okolí

Pohodlně se posaďte, blíží se odhalení vašich vnitřních stránek. Dnes zjistíte, jestli jste zbabělec, nebo naopak čelíte veškerým problémům naprosto beze strachu.

i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

Celé je to velmi jednoduché. Z úvodního obrázku si vyberte jednu slepici, která se vám nejvíce líbí. Nad svou volbou ale moc dlouho nepřemýšlejte, protože jde o to, co vás zaujme napoprvé. Pak už jen stačí skočit na následující seznam a najít přesný význam vaší volby. Bez obav, celý tento test vám zabere nanejvýš několik minut. Současně ho stále berte spíš jako zábavnou hříčku než podrobný rozbor vaší osobnosti.

Slepice číslo 1

Pro vás žádná poloviční řešení a zbytky od stolu. Každé situaci, která vás v životě potkala nebo ještě potká, jste čelili nebo budete čelit s odvahou a včetně veškerých důsledků. A to všechno bez ohledu na okolnosti. Vaším zlatým pravidlem je říkat vždycky pravdu, a to i v takových případech, kdy je v sázce opravdu hodně. Prakticky nic vás totiž neděsí, v životě čelíte veškerým zkouškám, dobrým i špatným. Jen tak dál.

Tohle podle psychologů vypovídá tvar rtů o člověku: Pokud máte tvar číslo 7, nejspíš máte problém

Slepice číslo 2

Odvaha rozhodně není vaší silnou stránkou. Raději utečete hned, jakmile se věci jen trochu vyostří. Nekomplikujete si život ničím složitým. Problém ale je, že v takovém nastavení také velmi snadno opustíte lidi, na kterých vám skutečně záleží. Pojďte vylézt z ulity, nadechněte se zhluboka čerstvého vzduchu a naučte se čelit realitě.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kohout číslo tři

Buďte zcela bez obav, jste totiž na správné cestě. Stává se, že v momentě zhoršující se situace vás trápí určitý stupeň paralýzy. Ale minimálně se o změnu k lepšímu snažíte a obecně zlepšujete svoje chování. A tato změna vyžaduje také nějakou námahu a čas. Jak se říká, ani Řím nepostavili za den, velké věci chtějí prostě čas.

Slepice číslo 4

Lev, který ve vás zřejmě spí, taky někdy dostane strach. To se týká naprosto všech. Strach je normální součástí života, otázkou je, jak s ním naložíme a co si z něj vezmeme. Jste totiž schopni překonat sami sebe a v těžkých situacích ukázat tu nejlepší verzi sebe sama. Staráte se tak o lidi, na kterých vám záleží, zajišťujete jejich zdraví i spokojenost. Zbabělost? Ve vašem slovníku cizí a zcela neznámé slovo.

Pamatujte si ovšem, že v tomto testu není špatná, nebo správná odpověď. I když se vám výsledek nebude zamlouvat, je to signál, že je načase se sebou něco udělat. A i taková informace je navýsost pozitivní. Jakýkoli problém lze totiž napravit až tehdy, když se o něm ví.

Co o vás výběr slepice prozradil?

Zdroj: WepressNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články