Test osobnosti: Způsob, jakým používáte zubní pastu, odhalí děsivé skutečnosti o vašem charakteru

Zubní pasta je věc, jejíž používání máme obvykle naprosto zautomatizované. A právě proto o nás způsob stlačování tuby mnohé vypovídá.

i Zdroj fotografie: QNM
                   

Všimli jste si ale někdy, jakým způsobem zubní pastu používáte? Právě tento zvyk totiž něco prozrazuje o vaší osobnosti. Pro zkušené oko možná víc, než byste si přáli. Každý z nás má trochu jiné vidění světa i způsob provádění naprosto běžných věcí. Je proto dobré setkávat se s různými lidmi a poznávat detaily, které vás odlišují. Zjistíte, že jste s některými kompatibilní, zatímco další s vámi nedokáží zůstat v jedné místnosti. A i malé odlišnosti mohou nabobtnat, hlavně při společném životě.

Zubní pasta jako test osobnosti

Může se to zdát zvláštní, ale ani zubní pastu neužíváme všichni totožně. Někomu se to bude zdát podivné, protože je to natolik automatická operace, že uniká naší pozornosti. Statisticky však bylo pozorováno 5 různých způsobů, jak s tímto výrobkem na denní bázi operujeme. Podívejte se na obrázek a najděte si „ten svůj“. Pak si na následujícím přehledu zkontrolujte, co všechno to o vás vypovídá. Dost možná se zděsíte, co se dá ze zubní pasty odvodit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Každý z nás si totiž uvědomuje, že existují stránky osobnosti určené pro veřejný formální kontext a pak záležitosti soukromé. Ty druhé zpravidla skrýváme před lidmi, které dost dobře neznáme, nemáme s nimi bližší vztahy. I když jsme však dobří ve skrývání těch nejhorších stránek, mnoho gest děláme zcela nevědomky. Naše tělo totiž komunikuje automaticky. Někdy stačí jediný zrádný výraz, který vypoví, jací skutečně jsme a co to vlastně ukrýváme.

Metoda 1

Jestli jemně stisknete zespodu a zabráníte ohnutí tuby, jste člověk se zálibou v kontrole. Vždycky a za všech okolností se rozhodujete čistě podle sebe. Současně nesnášíte, pokud vaše aktivity řídí někdo další, nebo vám dokonce přímo nařizuje.

Co jste na tomto obrázku viděli jako první? Vaše odpověď prozradí nejhlubší tajemství o vaší osobnosti

Metoda 2

Stisknete tubu ve střední části? Pak jste klidný a přemýšlivý člověk, který dokáže naslouchat druhým. Nemáte problém s autoritami, jen je musíte uznávat.

Metoda 3

Pokud pro vás platí to, že tubu rádi mačkáte až skutečně nadoraz, jste člověk beze strachu z jakéhokoli rizika. Stejně tak se nikdy nebojíte ukázat takoví, jací doopravdy jste, přetvářka je vám naprosto cizí. Jste milovníkem dobrodružství, a hlavně malých i velkých výzev.

iZdroj fotografie: Pixabay

Metoda 4

Začínáte celou tubu mačkat zespodu, dokud nedojde i poslední zbytek pasty? Patříte mezi velmi zodpovědné a také nadmíru organizované lidi. Nejen, že musíte konat malá i závažná rozhodnutí. Obvykle totiž vytváříte i mnoho dlouhodobých plánů s přesně stanovenými cíli.

Metoda 5

Lidé, kteří vyberou tubu stlačenou a zmačkanou naprosto ve všech bodech, jsou typem osobnosti, které se příčí vnucená pravidla. Ze všeho nejraději máte totiž na světě svobodu. Jste člověk kreativní, máte mimořádnou představivost a také vám není cizí vynalézavost.

Který způsob na vás sedí?

Zdroj: QNM
Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články