Používáte WhatsApp? Pak musíte znát tyto skryté funkce, které vám mohou pořádně usnadnit život

Whatsapp přináší nové zkratkové funkce, které umožňují uživatelům rychlý přístup k nástrojům aplikace, čímž minimalizuje čas potřebný k procházení aplikací.

i Zdroj fotografie: Helar Lukats / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Pro uživatele chytrých mobilních telefonů je stále složitější najít a plně využít všechny funkce svých mobilních aplikací, které jim mohou usnadnit život a zlepšit jejich zážitek z užívání těchto aplikací. Whatsapp patří mezi jedny z nejpoužívanějších mobilních aplikací a ani ta není výjimkou ve svých funkcích.

Zkratkové funkce

Whatsapp má všem známé rozhraní, které skrývá chytře zabudovanou nabídku schovanou ve své ikoně, která funguje jako rychlý vstup k nástrojům aplikace. Při dlouhém stisknutí ikony aplikace Whatsapp se uživatel dostane do využít zkratek, jak uvádí web Mobilizujeme. Tyto zkratky nabízejí uživatelům velmi pohodlný a efektivní způsob práce se zprávami uvnitř aplikace.

Funkce aplikace Whatsapp

Po dlouhém stisknutí ikony aplikace se uživateli naskytne hned několik zkratek k využít. Mezi ně patří například fotoaparát nebo rychlé chatování s nedávno použitými kontakty. Díky zkratkám je tak minimalizován čas potřebný k procházení celou aplikací Whatsapp. Ať zvolíte funkci rychlého psaní zprávy nebo zachycení cenných okamžiků, funkce šetří drahocenný čas a zlepšuje tak uživatelskou odezvu a dostupnost.

Whatsapp iZdroj fotografie: Depositephotos

Zkratky této aplikace lze aktivovat pouze jednoduchým dlouhým stisknutím ikony Whatsapp na domovské obrazovce telefonu. Ať už se jedná o Android nebo iOS, systém telefonu nabídne rozšířené možnosti této aplikace.

Co říkáte na tyto funkce pro rychlejší ovládání?

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články