Používáte WhatsApp? Už všechno se brzy změní k nepoznání. Kdo nebude vědět o co jde, ten bude mít velký problém

WhatsApp připravuje nové funkce pro své uživatele. Vylepšení vizuální i strukturální stránky celé aplikace.

i Zdroj fotografie: abcMedia
                   

U chatovací aplikace a obecně platí, že nemají příliš mnoho funkcí pro formátování textu před odesláním zprávy. I když můžete používat různé samolepky a emotikony, tradiční možnosti formátování, jako je tučné písmo nebo podtržení, jsou často nedostupné. Avšak WhatsApp se zdá, že brzy přinese něco nového.

Novinky na WhatAppu

WhatsApp chystá nové možnosti pro formátování textu, což by mělo přinést vylepšení ve vizuálním a strukturálním provedení textových zpráv. Tuto informaci zprostředkoval server WABetaInfo, který se specializuje na sledování novinek v beta verzích WhatsAppu. Změny formátování budou dosaženy pomocí konkrétních znaků na klávesnici, jako jsou pomlčka, hvězdička nebo francouzské uvozovky. Ukázka předvádí, jak jednoduchým označením části textu můžete odeslat citaci s grafickým rozlišením nebo vytvořit bodový a číselný seznam.

WhatsApp chat iZdroj fotografie: Depositephotos

Kdy se úpravy spustí?

Funkce by měla být aktuálně dostupná v beta verzi aplikace pro Android ve verzi 2.24.2.9, ačkoliv uživatelé na iOS již mají tuto funkci k dispozici, a to ve verzi 23.21.1.75. Nicméně WABetaInfo se nezmiňuje o tom, kdy bude tato aktualizace dostupná pro všechny uživatele – může to trvat několik dní nebo týdnů. Meta, společnost stojící za WhatsApp, však oficiálně oznámila jednu novinku – nástroj pro tvorbu vlastních samolepek. Tato funkce je momentálně k dispozici pro WhatsApp na iOS a umožňuje uživatelům vytvářet samolepky z vlastních fotografií.

Těšíte se na novinky aplikace WhatsApp?

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články