Atlantis versus Lemurie: Skrytá historie války, která ovlivnila národy už před více než 10 000 let

Na obloze se objevují podivná znamení. Červené slunce protne černou dráhu na nebi. I tohle provázelo skrytou válku, která proběhla mezi dvěma mýtickými civilizacemi.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Atlantida a Lemurie, dvě velmi pokročilé civilizace starověku. S Atlantiďany pak manipulovala mimozemská rasa Anunnaki. Příběh skryté války, která proběhla před více jak 10 000 lety, se objevuje ve svazku Kroniky Akkakoru. Ztracené kontinenty Atlantida a Lemurie se potopily v důsledku jaderné války. Tu způsobili sami Anunnaki, kteří ovlivňovali Atlantiďany během jejich vlády. To způsobilo celosvětovou katastrofu.

Dvě rasy bohů stojící proti sobě

I tak se ale našli přeživší této hrozné války. Oba kontinenty by se daly najít na mořském dně, tedy až do momentu před 10 000 lety. Lemurie spočívala v Pacifiku a Atlantida v Atlantiku. Karl Brugger tvrdí, že oba kontinenty byly domovem dvou ras bohů. Stejně tak dvou civilizací, které byly technicky pokročilejší než ta současná. Navzájem de pak dostaly do konfliktu, což znamenalo letadla a staré jaderné zbraně. Nakonec se obě potopily.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Zemský povrch pokryl soumrak. Slunce stále svítilo, ale do denního světla pronikala šedá a všudypřítomná mlha. Na nebi se objevovaly záhadné úkazy. Červené slunce se střetlo s temným pásem. Černá, červená. Čtyři rohy Země byly červené. A dvě rasy bohů začaly svou hádku. Spálili svět slunečním žárem a zkoušeli získat energii jeden z druhého. Řeky se změnily, stejně tak síla slunce a výška hor. Některé kontinenty byly zaplaveny.“

Hinduistické tabulky a počáteční stav

O Lemurii mluví také některé záhadné tabulky, které našel v roce 1868 James Churchward. Společně s nejvyšším knězem hinduistického chrámu, je přeložil. Podle něj mluví o zmizení kontinentu Mu, kde žili Naacalové nebo Svatí bratři. Podle tabulek se Mu potopil asi 12 000 let před současnou dobou. Jeho pozůstatky jsou Velikonoční ostrovy a také Polynésie. Jiné zdroje uvádí, že Atlanťané byli pokročilí a benevolentní lidé, kteří propadli zlu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podle dalších přišli z jiné sluneční soustavy a měli už genetické predispozice ke krutosti a chladnosti. První příběh říká že od roku 210 000 před Kristem žili v Atlantidě v míru a harmonii. Nicméně „ještěři“ Anunnaki je začali negativně ovlivňovat hlavně místní vysoké kněží. Tito ovlivnění si pak začali říkat „Synové Belialovi“ a začali válku s Lemurií. Před asi 25 000 lety se začali s Lemuriany dohadovat na tom, jak mají vládnout Zemi.

Spor o vládu nad planetou, pak válka

Lemuriané chtěli, aby se ostatní vyvíjeli podle sebe, takže nařídili nechat je na pokoji. Toto rozhodnutí vedlo k válce ze strany Synů ve formě jaderného bombardování. To způsobilo explozi podzemních ložisek plynu a nakonec smrt více jak 60 milionů Lemurianů. Přeživší se ukryli v Agarthě a nakonec zaútočili na Atlantidu. Nicméně potopení ztraceného kontinentu bylo spíše následek série přírodních katastrof. Země se stala velmi nestabilní.

Postupem času se za tisíce let geologická situace opět stabilizovala. Obě civilizace začaly znova v podobě, v jaké je dnes známe. Tedy Sumer, Egypt, Indie, Čína a tak dále. Později se vrátili ještěři Anunnaki a začne historie v podobě, v jaké ji známe dnes. Tohle je alternativní výklad vývoje naší planety, dává ale smysl. Protože všechno, co víme o obou civilizacích i mytologii Anunnaki, zapadá do geologických procesů, kterými Země prošla.

Jak se na tyto dvě civilizace díváte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Zobrazit další články