Předmět, který jste na obrázku viděli jako první, odhalí, co opravdu v nitru prožíváte: Psychologický test podprahových emocí

Lidská bytost je plná myšlenek a emocí a v každou chvíli zpracovává velké množství vjemů. Zjistěte, co se uvnitř vás ve skutečnosti odehrává, a naučte se s tím pracovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Co se odehrává v lidském nitru, je největší záhadou a tajemstvím, které se snaží odhalit spoustu učenců a vědců již po staletí. Nakouknout do vlastního podvědomí a poodhalit střípek pravdy o vašem pravém já vám může pomoci tento obrázkový test. Stačí si vybrat jeden předmět, kterého jste si mezi ostatními všimli nejdříve, a zjistíte, jaká tajemství se ve vás ukrývají.

Malá dívka

Pokud jste si jako první všimli obrázku dívky, pak to znamená, že máte velké množství potlačených emocí z dětství. Tíží vás spousta nezpracovaných zážitků, které vás mohou negativně ovlivňovat i do budoucna. Naučte se dál nepřebývat v minulosti a pokuste se všechna svá dřívější zranění vyléčit. Třeba se tím uzdraví také váš vztah s rodiči nebo některým situacím a vztahům lépe porozumíte.

Lebka

V případě, že jste si nejdříve všimli lebky, pak jste zvyklí dívat se na věci jinak než vaše okolí. Lebka je tvořena dílčími částmi obrázku, přestože sama o sobě se tam nenachází. Možná vaši pozornost přitáhl podvědomý strach ze smrti nebo ztráty někoho blízkého. Přijměte pomíjivost věcí i života a buďte vděční za každičký jeden den. Dávejte svým milovaným častěji a více najevo, co pro vás znamenají.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Stromy

Jestli vaši pozornost ze všeho nejdřív upoutaly stromy, pak to vypovídá o vašem hlubokém propojení s přírodou. Vaše problémy a některé konflikty mají kořeny hluboko ve vás. Pokuste se odhalit, odkud pramení. Jste sám sobě ten nejlepší průvodce, učitel a rádce. Začněte pracovat se svým podvědomím i nevědomím a prozkoumejte všechna tajná zákoutí.

Motýl

V tomto případě motýl symbolizuje naději. Pokud jste si ze všeho nejdřív všimli právě jeho, pak to znamená, že váš plamínek naděje nikdy nepohasíná. Zároveň to může znamenat, že vás v životě čeká zásadní změna. Podobně jako housenka jste právě v kokonu a čekáte, co se bude dít. Nenechte si utéct příležitost, která se vám naskytne, a projděte odvážně budoucí transformací.

Poslední číslo z vašeho roku narození odhaluje všechna tajemství vašeho života: Jaké vlastnosti vám byly dány do vínku

Jahoda

Pokud vás upoutala jahoda, pak to poukazuje na vaši touhu dopátrat se vždy pravé podstaty věcí. Možná až příliš často analyzujete sebe i své okolí, aniž byste skutečně viděli, co se kolem vás děje. Některým problémům předejdete jen tím, že budete pozorní a bdělí v přítomnosti. Každý je strůjcem svého štěstí a je jen na vás, jak kvalitní a šťastný život prožijete.

Čeho jste si jako první na obrázku všimli vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články