Test inteligence: Pozorně se zadívejte doprostřed kruhu a zjistěte, co o vás vypovídá barva, kterou vidíte

Některé optické iluze mají za úkol vás pobavit, jiné dokáží odhalit skryté pravdy o vašem pravém já. Zjistěte, co o vás vypovídá barva, kterou v kruhu vidíte.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě
                   

Tento optický klam vám může pomoci zjistit o sobě informace, o kterých jste doposud možná neměli ani tušení. Podívejte se pozorně do středu kruhu a chvíli se na něj soustřeďte. Po nějakém čase byste v něm měli vidět červenou, zelenou, žlutou nebo modrou barvu. Zjistěte, jaká tajemství o vás tato barva vypovídá, a odhalte střípek pravdy o svém pravém já.

Červená barva

Celkem 35 % lidí je schopno vidět ve středu kruhu právě tuto barvu. Červená vypovídá o vaší nadprůměrné inteligenci, díky které dokážete snadno vyřešit téměř jakýkoliv problém. Jste mistři v analýze a logické uvažování je vaší silnou stránkou. Ani obtížná volba vás nevyvede z rovnováhy. Téměř okamžitě z rukávu vytasíte několik způsobů řešení dané situace a pak jen vybíráte ten nejvhodnější.

Žlutá barva

Jen 20 % lidí dokáže uvnitř kruhu vidět žlutou. Tato skutečnost však znamená, že máte nadprůměrné schopnosti a velkou inteligenci. Dokážete snadno předvídat kroky svého protivníka, což z vás dělá obzvlášť nebezpečného soupeře. I když vás to stojí spoustu energie, velkou pozornost věnujete detailům. Vaším hnacím motorem je kreativita, odvaha a touha po nových zkušenostech, díky kterým se směle pustíte do každé výzvy.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě

Modrá barva

30 % lidí je schopných zahlédnout uprostřed kruhu modrou barvu. Tito jedinci se vyznačují lehkostí, se kterou se rozhodují i v obtížných situacích. Typická je pro ně vysoká inteligence a schopnost vidět pravdu. V jednání s ostatními oceňují především upřímnost a důvěru, jež jsou pro ně základními stavebními kameny. Jsou skvělými týmovými hráči a vždy táhnou za jeden provaz. Ve své blízkosti si drží jen ty, kterých si hluboce váží.

Psychologický test: Vyberte si 1 ze 4 obrázků a zjistěte, co vám brání žít ve štěstí

Zelená barva

Tento odstín dokáže zahlédnout jen 15 % lidí. Ti se vyznačují velkým vrozeným talentem. Bývají velmi energetičtí, zvídaví a všechno je zajímá. Nikdy nevydrží v klidu a nezdržují se příliš dlouho na jednom místě. Milují cestování a poznávání nových lidí, míst i zážitků. Díky svým zkušenostem jsou oblíbenými vypravěči i rádci a v kolektivu jsou velmi vyhledávaní.

Jakou barvu jste uprostřed kruhu viděli vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články