Poslední číslo z vašeho roku narození odhaluje všechna tajemství vašeho života: Jaké vlastnosti vám byly dány do vínku

Datum narození není jen číslo zapsané ve vašem rodném listu. Jeho energie vás ovlivňuje po zbytek života. Zjistěte, jaká jsou vaše největší tajemství podle poslední číslice roku narození.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Vaše povaha, některé charakterové rysy a tajemství vaší osobnosti byly zakódovány v době, kdy jste se narodili. Abyste toto tajemství odhalili, postačí vám poslední číslice roku vašeho narození. Tak snadno zjistíte jeho numerologický význam a energii, která ovlivňuje celou vaši životní cestu. Zjistěte, co vám bylo dáno do vínku, a naučte se s těmito vlastnostmi pracovat.

Poslední číslo 0 nebo 1

Lidé narození v roce končícím 0 nebo 1 se vyznačují pevným charakterem. Jen tak něco je neskolí a dokáží si sami poradit i s těmi nejtěžšími překážkami. Jen zřídka někoho poprosí o pomoc. Vpřed je pohání přesně vytyčený cíl a touha jej dosáhnout. Udělají téměř cokoliv, aby splnili svá očekávání, která jsou mnohem vyšší, než na ně klade okolí.

Osobnostní test: Výběr zvířete na obrázku odhaluje skutečný postoj člověka k životu. Přesnost 99,6 %

Poslední číslo 2 nebo 3

Ti, co se narodili s těmito koncovkami, bývají lidé s velkým a otevřeným srdcem. Ke všem jsou velmi laskaví a pozorní. Pro druhé by se nejraději rozdali a vždy jako první nabídnou pomocnou ruku. Charakteristická je pro ně jejich kreativita a představivost, která jim pomáhá nacházet i neotřelá řešení různých problémů, se kterými jim pomáhá i jejich silná intuice.

Poslední číslo 4 nebo 5

Tito lidé se vyznačují velkým sebevědomím a značnou pílí. V jejich nitru neutuchá touha po nových věcech a dobrodružstvích. Nikdy nevydrží dlouho na jednom místě, namísto toho by nejraději procestovali celý svět. Přestože znají svou cenu, k ostatním se chovají velmi vlídně a pozorně. Mezi jejich vlastnosti rozhodně nepatří domýšlivost ani sobeckost.

iZdroj fotografie: Freepik

Poslední číslo 6 nebo 7

Lidem narozeným s těmito koncovými čísly v žilách proudí opravdu divoká krev. Svět je pro ně jen malou vesnicí a vždy touží po něčem větším. Do všeho se hrnou po hlavě ze strachu, že by mohli přijít o skvělou příležitost. Jsou často nedočkaví a netrpěliví. Srší z nich energie a nadšení, což z nich dělá skvělé, společníky a vypravěče. Ostatní se snadno nechají strhnout jejich zápalem.

Poslední číslo 8 nebo 9

Jaké charakterové rysy odhalují tato koncová čísla? Jde především o spolehlivost. Tito lidé nikdy neporuší své slovo. Jejich vysoké ambice jim nedovolí příliš odpočívat. Jsou však velmi pečliví a analytičtí. Nejprve si vše dobře promyslí, než učiní další krok. Bezpečně se cítí, jen pokud mají pravidla, kterých se mohou držet. Chaos a neznámo je vyvádí z míry.

Jak dobře podle vás odpovídají tyto charakterové rysy?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články