Výběr karty od známé kartářky prozradí, co vás bude čekat v srpnu. Její přesnost je 97 %, stačí si jen vybrat

Odhalte tajemství toho, co vás čeká v následujících dnech. Prohlédněte si tyto tři vyložené karty a vyberte si z nich tu, která vaši pozornost upoutává nejsilněji.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Každý touží znát tajemství, která se ukrývají v budoucnosti. Zjistěte, jestli vás čeká více štěstí v životě, možná nová láska nebo povýšení v práci. Nebo vás cesta životem zavede za nečekanými dobrodružstvími. Vyberte si z vyložených karet jednu, která vás volá nejsilněji, a odhalte poselství, které vám na nadcházející období přináší, a jaká bude vaše budoucnost.

Význam tarotových karet

Už je tomu dlouho, co tarotové karty začaly sloužit lidem k výkladu budoucnosti nebo zodpovězení určitých otázek. Někteří lidé v nich umí číst tak přesně, až se z toho tají dech. V dnešní době je k dostání mnoho verzí, které fungují podobně. Vždy si vyberete z balíčku jednu kartu, která vám přináší určité poselství. Jeho přečtením máte možnost se předem připravit na vše, co vás v budoucnu čeká.

Karta č. 1

Pokud vás upoutala právě tato karta, pak u vás nastane období plné štěstí. Nečekejte však, že vám vše spadne samo do klína. Musíte mít oči otevřené dokořán a být připraveni chytit příležitost za pačesy. Vydejte se svému štěstí naproti a nenechte si ujít žádnou šanci, která se vám naskytne. Kdo ví, kam vás nakonec tato cesta zavede. Čeká vás však spousta nových zážitků i přátel a uspějete ve všem, na co sáhnete.

iZdroj fotografie: Pixabay

Karta č. 2

V případě, že váš výběr padl právě na tuto kartu, měli byste být v následujících dnech velmi opatrní. Ve vašem okolí se vyskytuje energetický upír, který s vámi nemá nejčistší úmysly. Dejte si pozor na ty, komu se rozhodnete věřit a svěřit svá nejniternější tajemství. Brzy ale toto období překonáte a daného člověka se vám nakonec podaří zbavit. Nabytou sílu a elán využijete až do konce roku.

Obrázkový hlavolam: Určete, kterým potrubím poteče voda nejrychleji. A zjistíte, co o vás tato volba vypovídá

Karta č. 3

Tato karta přináší příslib úspěchu, o kterém jste ani nesnili. Teď je důležité neusnout na vavřínech. Pokračujte ve své vytrvalé a usilovné práci. Na konci vás čeká opravdu velká odměna. Pracovní úspěchy nijak neohrozí váš osobní život. Jděte směle za svými sny, vaši blízcí vás podpoří, ať se rozhodnete pro cokoliv. Nyní je ideální čas pro odvážná a smělá rozhodnutí.

Co přináší budoucnost v následujícím období vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články