Obrázkový hlavolam: Určete, kterým potrubím poteče voda nejrychleji. A zjistíte, co o vás tato volba vypovídá

Psychologické obrázkové testy jsou snadnou a zábavnou formou, jak odhalit některé skryté pravdy o svém já. V tomto případě vám stačí vybrat si jen jedno potrubí.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě
                   

Obrázkové hádanky, iluze, klamy a hlavolamy se v poslední době těší čím dál větší oblibě. Nejen, že díky nim zjistíte, jaké jsou vaše pozorovací a analytické schopnosti, ale dokáží odhalit také střípky vašeho pravého já. Výběrem určitého potrubí se o sobě dozvíte něco, o čem jste možná doposud ani neviděli. Prohlédněte si pozorně tento obrázek a určete potrubí, kterým bude podle vašeho názoru voda protékat nejrychleji.

Potrubí A

Pokud jste si vybrali právě toto potrubí, vypovídá to o vaší velké inteligenci a téměř neutěšitelné touze po nových znalostech. Díky těmto vlastnostem jste ve svém oboru velmi úspěšní. Lidé z vašeho okolí vám však mohou závidět, protože působíte, jako by vám vše spadlo samo do klína. Nikdy nemáte dost a touha po nových vědomostech vás nenechá na pokoji.

Test osobnosti: Tvar vašeho obličeje předurčuje váš přístup k životu. Je to přesné na 99,9 %

Potrubí B

Jestli jste si vybrali právě tuto cestu, znamená to, že stojíte nohama pevně na zemi. Přesně víte, kde je vaše místo, a za veškeré své činy přijímáte vždy plnou zodpovědnost. Nevyhýbáte se ani nepříjemným následkům. Vaši blízcí vás milují, protože se na vás mohou kdykoliv spolehnout, navíc je přitahuje vaše empatie. Při dosahování svých cílů však můžete být tvrdohlaví a neústupní.

iZdroj fotografie: Pixabay

Potrubí C

Toto potrubí si zpravidla vybírají umělci. Pokud vaši pozornost nejvíc upoutalo právě toto, jste nejspíš velmi nadaný a kreativní člověk. Chuť tvořit je vaší hlavní hnací silou. Těžko se vám funguje v běžném životě, protože dáváte přednost životu sovy. Vaši přátelé by vás však za nic na světě nevyměnili. Nikdy se s vámi nenudí a nezřídka jste hlavní hvězdou večírku.

Potrubí D

Volba tohoto potrubí vypovídá o vaší osobnosti následující: Jste velmi pečliví a rozvážní. Do ničeho se nevrháte po hlavě, ale nejprve dlouho zvažujete všechna pro a proti. Jste velmi disciplinovaní a bezpečně se cítíte v jasně nastavených pravidlech. Nemáte rádi překvapení. Na okolí působíte velmi klidně a vyrovnaně. Díky vlastním zásadám nad sebou ani ve vypjatých situacích neztratíte kontrolu.

Co vám prozradil výběr potrubí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články