Psychologický test: Vyberte si 1 ze 4 obrázků a zjistěte, co vám brání žít ve štěstí

Každý touží po životě plném štěstí a lásky. Někdy se však může zdát, jako by byl celý svět proti vám. Vyberte si intuitivně jeden obrázek a zbavte se všeho, co vám nosí smůlu.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě
                   

I když se žebříček hodnot mezi lidmi liší, téměř všichni doufají, že je na jejich cestě bude provázet štěstí. Bohužel se někdy stává, že se smůla lepí na paty a nic nevychází přesně tak, jak byste si přáli. Naštěstí existují způsoby, jak se tohoto prokletí zbavit a štěstěnu obrátit na svou stranu. Zvolte bez delšího přemýšlení jeden ze čtyř obrázků zvířat a zjistěte, co vám v životě blokuje štěstí a odstraňte tohoto strašáka jednou provždy.

Veverka

Pokud jste si vybrali veverku, hovoří to o vaší dlouhotrvající nečinnosti. Tak dlouho jste s dalším krokem otáleli, až se nečinnost stala vaším největším nepřítelem. Přestože v poslední době necítíte žádnou motivaci a přemáhá vás lenost a pohodlí, začněte opět pracovat na dosažení svých snů. Potkávejte se častěji s přáteli, naučte se něco nového a donuťte se zase k akci, jinak byste mohli ustrnout na místě navždy.

Tajuplný zvířecí test: Výběr siluety odhalí, co si pro vás osud v červnu přichystal za zlomové události

Ryba

V případě, že vaši pozornost nejvíc upoutala ryba, znamená to, že jste se ponořili opravdu hluboko. Ať už vás dostala deprese, bezmoc, pocit zmaru nebo neúspěch, musíte se odrazit ode dna a začít zase plavat. I když se vám teď zdá život těžký a nevěříte ve štěstí, opusťte tyto myšlenky a pracujte na nových návycích. Zaměřte se na to pozitivní ve vašem životě. S takovým přístupem se vám jistě podaří přitáhnout k sobě více štěstí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Motýli

Jestli vás uchvátila křídla motýlů, pak to znamená, že jste tu pro druhé více než pro sebe. Kdykoliv ostatní potřebují, jste připraveni jim přispěchat na pomoc, bez ohledu na své vlastní potřeby. Dejte opět sami sebe na první místo a užívejte si život naplno. Začněte se hýčkat a milovat a nebojte se odmítnout. Praví přátelé budou mít z vaší proměny radost.

Kůň

Pokud jste si vybrali obrázek tohoto vznešeného zvířete, pak vaše štěstí blokuje vaše vlastní mysl. Příliš mnoho času trávíte analýzou, která vám nedá ani chvíli klid. I když jsou tyto vlastnosti potřeba, nehodí se analyzovat všechny životní situace. Začněte si zase užívat život, jako byste byli malí, a nehledejte chyby a problémy tam, kde nejsou. Buďte v přítomnosti, vychutnávejte každý okamžik a radujte se z každého dne.

Co blokuje štěstí ve vašem životě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články