Takhle psychologové odhadují naší osobnost: Hodiny, které si vyberete, prozradí tajemství vašeho charakteru

Jedná se o velmi jednoduchý test osobnosti, který si může udělat prakticky každý. Stačí si jen vybrat hodiny, které se vám nejvíce zamlouvají. Zjistíte, jaký vztah máte k času.

i Zdroj fotografie: Scommesse Online
                   

Osobnostní testy jsou nejen zábavnou hříčkou, ale i samostatným oborem, který zajímá především personalisty. K dispozici jsou vám moderní nástěnné hodiny, kukačkové a vysoké kyvadlové. Moc nad tím nepřemýšlejte a instinktivně zvolte ty, které vás nejvíce přitahují. To vám zabere jen několik sekund. A berte to s nadhledem, jde o zábavnou hříčku, nikoli plnohodnotný rozbor vaší osobnosti. Otázkou však je, jestli vám další testy nedají podobný výsledek.

Zvolte si hodiny dle své preference

Vysoké kyvadlové hodiny, normální nástěnné, nebo starodávné s kukačkou? Volba vám ukáže na část vaší osobnosti, která vám možná dosud zůstávala utajena. Je však třeba zdůraznit, že tyto drobné testy nemají žádný vědecký základ. Je to zkrátka zábavná hříčka a přesně podle toho by se s těmito testy mělo zacházet. Tento je konkrétně zaměřen na vaše vnímání času nebo práci s ním.

Ještě před samotnou volbou se zamyslete: Jak byste se sami definovali? Jste lidé, kteří si na čas dávají skutečně pozor, nebo se na hodinky prakticky nikdy nedíváte? Zjistěte to hned teď.

Způsob, kterým nejčastěji sedíte na židli, odhalí děsivá tajemství o vaší osobnosti

Vysoké kyvadlové hodiny

Pokud vaše volba padla na kyvadlové hodiny, rádi děláte věci opravdu přesně, a především včas. Neradi pracujete v jakékoli formě spěchu. Současně také nenávidíte lidi, kteří jsou nedochvilní, takže pokud se někdo opozdí při schůzce s vámi, rozhodně ve vás nezanechá dobrý dojem.

Nástěnné hodiny

Jestli jsou vaší preferencí nástěnné hodiny, často spěcháte a neztrácíte čas. Máte v oblibě běh a své denní závazky naplňujete. Pravda, i tak si pak stěžujete na přílišné hladiny stresu a neumíte se kolikrát pořádně uvolnit. V hloubi duše však víte, že se bez tohoto rytmu neobejdete.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kukačkové hodiny

Konečně kukačkové hodiny ukazují na vás jako na člověka, který s oblibou využívá čas tím nejlepším způsobem. Vaše denní tempo se totiž mění podle aktuální nálady. Některé dny tak vyloženě spěcháte, jindy jste zase pomalí jako šnek. Necítíte se tudíž jako otrok tohoto plynutí a vůbec se údaji na ciferníku netrápíte.

Jak jste v testu dopadli?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články