Způsob, kterým nejčastěji sedíte na židli, odhalí děsivá tajemství o vaší osobnosti

Některé výrazné rysy, ale i návyky dokáží o člověku prozradit více informací, než by se na první pohled mohlo zdát. Způsob, jakým sedíte u stolu, o vás odhaluje tato tajemství.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Psychologické testy dokáží skvěle nahlédnout pod pokličku osobnosti a rozklíčovat základní vzorce řídící její chování. Ty lze mimo jiné vyčíst také z některých výrazných obličejových a tělesných rysů nebo jiných charakteristických vlastností. Některá tajemství o vás prozradí také to, jak si obvykle sedáte ke stolu v práci nebo restauraci. Zjistěte, co svému okolí neverbálně komunikujete.

Způsob A

V případě, že pravidelně sedáváte právě tímto způsobem, vypovídá to o vašem nezájmu k okolnímu dění. Vyznačujete se vysokým sebevědomím a pozornost věnujete jen tomu, na co se momentálně zaměříte. Nebaví vás ztrácet čas povrchním pozorováním okolí, raději svůj volný čas využijete jinak. Přestože někoho odradí vaše tvrdá schránka, uvnitř jste opravdu přátelští.

Způsob B

Tímto způsobem si sedají opravdu uzavření jedinci, kteří nechtějí přitahovat žádnou pozornost. Ve společnosti, kde jsou obklopeni cizími lidmi, se cítí velmi nesví a nervózní. Mnohem lépe je jim s přáteli a blízkými, kde se jim občas i podaří uvolnit. Vyrovnat se s cizím prostředím jim pomáhají rituály nebo předměty. Na své okolí však působí velmi nepřátelským dojmem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Způsob C

Tento způsob sedu o vás prozrazuje zpravidla hned dvě věci. Zaprvé vypovídá o vaší lenosti, zadruhé to, že jste často znudění. Nejspíš nemáte tušení, jak naložit se svým volným časem. Máte pocit, že vás nic nebaví a nic se vám nechce. Vaše velké sebevědomí až lehká arogance z vás dělá nepřístupné jedince, kterým se ostatní spíše vyhýbají.

Způsob D

Pokud sedíte právě tímto způsobem, pak to prozrazuje, jak jste praktičtí. Takto sedávají nejvlídnější a nejpřístupnější lidé. Vaší nevýhodou však je, že vás spousta lidí kvůli vaší dobrotě využívá. Dejte si pozor na ty, kteří s vámi mají jen nekalé úmysly, a šetřete si nějakou energii i pro sebe. Nezapomeňte o sebe pečovat a rozmazlovat se stejně, jako to děláte pro druhé.

Způsob E

Tento způsob o vás prozrazuje, že jste jemná a vyrovnaná bytost. Vyzařuje z vás klid, který přitahuje velké množství lidí. Máte velmi dobrý cit pro detail a vždy dáváte dobrý pozor, co se kolem vás děje. Téměř nic vám neunikne a je až nemožné vám lhát. Jste velmi organizovaní a pracovití, což se promítá jak ve vašem pracovním, tak i osobním životě.

Jak sedíte za stolem vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články