Jedna z žen je ve skutečnosti chudá, bez logického myšlení ale nezjistíte, o kterou z nich se jedná

Obecně se říká, že 99 % světového bohatství patří 1 % lidí na planetě. Vzhledem k velikosti populace je však těchto nejbohatších téměř milion. A odlišují je jejich návyky.

i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

Je samozřejmě pravda, že někdo se bohatým už rodí, což nelze ovlivnit. Ale i když nějaké bohatství získáte, je na člověku si ho udržet. A právě tady začínají klíčové rozdíly. Jsou totiž známy případy mnoha lidí, kteří něco zdědili nebo vyhráli značnou sumu v loterii. Někteří i opakovaně. Přesto byli za několik let či i rychleji opět na mizině. Proč k tomu dochází? Protože tito lidé neumí se svými penězi pracovat, tím pádem je jedno, kolik jich opravdu mají.

Kontrola nad sebou samým

Kdo nedokáže řídit vlastní život, nemůže mít kontrolu ani nad svými penězi. Všimli jste si, že za loterie nebo automaty utrácí hlavně chudí lidé? Případně za sázky na fotbal? Věří totiž, že bohatství k nim dorazí skrze štěstí a náhodu. Ano, i bohatí si jednou za čas koupí los. Je to pro ně však výstřelek, ne plánovaný zdroj příjmů. Krom toho za tuto komoditu neutratí i polovinu své výplaty, jak se to děje právě chudým. Která žena je tedy podle vás nejchudší z této trojice?

iZdroj fotografie: Wepress News

Asi nejvýznamnějším důvodem, proč se lidé nedostávají ke svým cílům, je absence reálné představy. Nevědí tedy, co vlastně tím cílem je. Bohatí v tom mají jasno. Nepochybují o tom, nemlží o tom a nijak to neskrývají. A jsou odhodláni pro tento cíl pracovat. Chudí lidé jen chtějí být bohatí. Bez konkrétních plánů, bez metod a znalostí. Chybně předpokládají, že pouhou přítomností mnoha peněz se zkrátka všechno spraví.

Obrázek, na který Češi nemají nervy: Jen 1 % lidí dokázalo najít na tomto obrázku rozdíl do 15 vteřin

Postoj k ostatním

Kdokoli má jen malý majetek, vnímá bohaté s odporem až nenávistí. Pokud vnímáte bohatství jako negativum, nikdy ho nedosáhnete. Bohatí ostatní bohaté obdivují a zjišťují, jak dosáhli ve svém oboru takových úspěchů. Chudí se soustředí na negaci místo toho, aby zjišťovali, jak se to oněm úspěšným podařilo. A protože bída má ráda společnost, ti chudí se setkávají a nadávají společně. Žena v kostýmku má sice drahé oblečení a telefon, ale přestože je těhotná, v košíku má samé nezdravé potraviny, protože jsou levné.

iZdroj fotografie: Wepress News

Jedním ze základů bohatství je investice do systémů, které peníze vydělávají. Chudí si místo toho kupují jen věci, které je budou další peníze stát. Řešení této hádanky naleznou jen velmi všímaví lidé. Pokud jste zvolili jinou ženu, nebo jste si vůbec nevěděli rady, nic si z toho nedělejte. Pusťte se do dalších podobných úloh a potrénujte svou logiku a schopnost dedukce.

Jak jste si s rébusem poradili?

Zdroj: WepressNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články