Obrázek z pláže skrývá chybu, odhalit ji však zvládlo jen 6 % lidí: Najdete ji, nebo pohoříte jako zbylých 94 %?

Úchvatný pás zlatého písku omývaný neustále vlnami moře je snem snad každého člověka. Ze stínu palem pozorujete třpytící se moře a s nápojem v ruce jen tak relaxujete.

i Zdroj fotografie: Wrapnroll
                   

Nejkrásnější pláže světa pomáhají dnes a denně mnoha lidem tento sen změnit v realitu. Například ostrov Bora Bora obklopený klidnou lagunou v těch nejzářivějších odstínech modré. Je to domov bělostných pláží, bujného vnitrozemí a sopečných vrcholů. Dle ohlasů je tu nejkrásnějším místem Matira. Je krásně měkká a navzdory své popularitě na ní obvykle není moc lidí. Západ slunce nad tyrkysovými vodami tak dojímá nejen zamilované páry.

Krásné Bahamy

Oblasti Turks a Caicos leží jihovýchodně od Baham a jde o skupinu cca 40 ostrovů. Severní pobřeží hlavního ostrova Providenciales je velkým turistickým lákadlem. Především je tu rajská zátoka Grace Bay, tedy osm kilometrů dlouhý půlměsíc bělavého písku. Ten objímají křišťálové vody jednoho z největších korálových útesů planety. Pláž je také součástí národního parku Princess Alexandra a je ideální k potápění. Soustřeďte svou pozornost a odhalte, co je špatně na této plážové kresbě.

iZdroj fotografie: Wrapnroll

Vydáte-li se směrem z Kapského Města, po 10 minutách jízdy vás přivátá Camps Bay s naprosto mimořádnými scenériemi. Najdete tu také vodu, která se podle ročního období barví do tyrkysové, smaragdové nebo dalších odstínů. Pravda, těm méně otužilým rekreantům může přijít až studená. Samotná pláž ale na seznam toho nejkrásnějšího bezesporu patří. Na jedné straně se dají obdivovat vlny a krásný písek, z druhé strany shlížejí mohutné skalní útvary.

Ivana pořídila vtipnou fotografii svého psa: Jen ti nejpozornější ho na obrázku dokáží najít

Pýchy Thajska a Austrálie

Rajlay je pýchou Thajska, kde leží na malém izolovaném poloostrově. Dá se na ni dostat pouze na lodi, rozhodně však tuto plavbu stojí za to podniknout. Čeká na vás práškový písek a zcela dokonalá laguna s vápencovými monolity. A to nemluvíme o jeskyních, husté džungli a krásných útesech. Místo tak spojuje adrenalin s romantikou, nadchne hlavně páry obecně, především pak novomanžele. Podívejte se ještě jednou na obrázek. Ten kbelík je trochu zvláštní, ne?

iZdroj fotografie: Wrapnroll

Kráska Whitehaven je jednou z nejlepších pláží Austrálie. Leží u pobřeží Queenslandu na kraji Velkého bariérového útesu. Dostanete se na ni jen lodí, hydroplánem nebo vrtulníkem. Pokud jste detail v podobě špatně umístěného držátka kyblíku odhalili včas, jste bystří a vnímaví pozorovatelé. Jestli vám řešení uniklo, zkuste se trochu potrénovat v dalších hádankách, půjde vám to pak mnohem lépe.

Jak rychle jste na problém přišli?

Zdroj: Wrapnroll
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články