Takhle jednoduše psychologové odhalují naší osobnost: Neuvěříte, co o nás prozrazuje způsob držení mobilního telefonu

Mobilní telefon dnes není cizí většině obyvatel planety. Možná vás ale překvapí, že způsob, jakým při používání telefon držíte, o vás mnoho vypovídá.

i Zdroj fotografie: News Beezer
                   

Ano, skoro všichni lidé mají právě tento přístroj, někteří dokonce víc než jeden. Dávno se to netýká jen dospělých, dětem je digitální „společník“ pořizován ve stále nižším věku. S chytrým telefonem mohou lidé nejen komunikovat s dalšími členy rodiny, ale dělat i mnoho dalších věcí – od objednání taxi po hraní tisíců her. Většina z nás si tak už nedovede představit vydat se kamkoli ven a nechat telefon doma. Zjistěte, co o vás prozrazuje způsob držení mobilního telefonu.

1. Držení telefonu jednou rukou

Samozřejmě hodně lidí drží telefon jen jednou rukou a scrolluje palcem. Znamená to, že věcem hodně důvěřujete. Jste osoba, která je ochotná v každé oblasti svého života připustit nějakou míru rizika. Je to ovšem velmi úzce spojeno s problémy ve vztazích. Lidé tohoto typu jsou totiž úzkostní k tomu, aby si někoho pustili více k tělu. Nemáte problém čekat opravdu dlouho, abyste se pro nějaký vztah rozhodli. Je to proto, že přemýšlíte velmi opatrně a také hodně dopředu.

2. Držení levou rukou, zatímco pravá operuje

Je-li mobil držen právě takto, naznačuje to moudrost uživatele. Lidé držící přístroj tímto způsobem bývají chytří, intuitivní a stojí za námahu s nimi jednat. Budou o svých činnostech totiž opravdu přemýšlet. Bohužel ve vztazích ani tato moudrost často nestačí. Obvykle jsou totiž uspěchaní a stran romantických věcí se rozhodují naprosto nerozumně až nesmyslně.

iZdroj fotografie: Pixabay

3. Držení i operování pomocí obou rukou

Lidé užívající chytrý telefon tímto způsobem ukazují svou rychlost, efektivitu a většina jejich rozhodnutí je správná a rychlá. Držíte-li telefon takto, velmi rychle se adaptujete na nové věci i okolní podmínky či prostředí. Bohužel je tu i druhá strana mince, opět související se vztahy. V romantických záležitostech totiž často selžete. Nedostanete se často do reálné blízkosti někoho druhého, protože jste hrozně pevní až přísní.

Test osobnosti: Tvar vašeho obličeje předurčuje váš přístup k životu. Je to přesné na 99,9 %

4. Úchop levou rukou, operování pomocí ukazováku pravé

Pracujete s chytrým telefonem právě tímto způsobem? Nejspíš jste kreativní člověk, pravděpodobně vytváříte věci, které přivádí ostatní lidi k úžasu. Bohužel je právě tato vaše výrazná tvořivost něčím, co vám může bránit v silnějších závazcích. Pokud ale znáte někoho opravdu dobře, určitě budete vlastní povahou velmi příjemně překvapeni.

Který typ úchopu sedí zrovna na vás?

Zdroj: NewsBeezer
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články