Test osobnosti: Tvar vašeho obličeje předurčuje váš přístup k životu. Je to přesné na 99,9 %

Některé výrazné rysy na lidském obličeji mohou určovat také povahu a charakter daného jedince. Nejinak tomu je i v případě tvaru celého obličeje. Odhalte svůj charakter.

i Zdroj fotografie: Tasikmalaya
                   

Podle některých psychologů lze z obličeje vyčíst výrazné vlastnosti lidí. Údajně jsou ve tváři ukrytá jistá tajemství a informace odhalující pravou podstatu člověka a jeho hlavní charakterové rysy. Prohlédněte se v zrcadle a zjistěte, jaký tvar váš obličej má. Podle toho zjistíte pravdu o své skutečné osobnosti. Přesvědčte se, jestli tato charakteristika odpovídá skutečnosti.

Oválný tvar obličeje

Lidé s tímto tvarem obličeje jsou často ambiciózní a praktičtí. Na cestě za svými cíli postupují metodicky, a proto bývají tak často úspěšní. Kompromis pro ně není výhrou a netolerují chyby vlastní ani druhých. Pokud vidí nespravedlnost, jsou připraveni ji okamžitě napravit. Svůj život řídí pevně vytyčenými pravidly a zásadami. Milují nezávislost a nejraději svůj volný čas tráví v přírodě. Lidé se v jejich přítomnosti obecně cítí příjemně, protože jsou výbornými posluchači.

Způsob držení telefonu prozradí víc než osobní deník. Dokonale zrcadlí osobnost člověka, se všemi pozitivy i negativy

Čtvercový tvar obličeje

Ti, co mají obličej ve tvaru čtverce, bývají velmi tvrdohlaví, energetičtí a aktivní. V běžném i pracovním životě využívají svou inteligenci a analytické schopnosti. V každém směru bývají velmi proaktivní a milují, když mají vše pod kontrolou. Mnohem raději se problémům předem vyhnou, díky tomu dosahují tak skvělých výsledků. I v těch nejtěžších situacích si zachovají chladnou hlavu, proto z nich jsou tak skvělí vůdci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Obličej ve tvaru srdce

Tito lidé bývají obdaření velkou představivostí. Kreativita, paměť a dobrý postřeh je jim vlastní. Většinou bývají vynikající podnikatelé a díky silně vyvinuté intuici se jim zpravidla daří ve všem, do čeho se pustí. Oblíbenými bývají pro svou vysokou emoční inteligenci, přesto někdy bývají nekompromisní a dotěrní. Vždy jdou tvrdě za svým cílem a nepoleví, dokud jej nedosáhnou.

Kulatý tvar obličeje

Tento tvar obličeje o svých nositelích prozrazuje, že jsou velmi přátelští a mírumilovní. Jsou to věrní přátelé a ke svým blízkým jsou velmi laskaví, pečující a nejradši by se pro druhé rozdali. V kolektivu jsou velmi oblíbení, protože jsou velkorysí a opravdu užiteční. Vždy ví, kde je potřeba pomoci, a jsou mezi prvními, kteří podají pomocnou ruku. Právě z tohoto důvodu často zapomínají na vlastní potřeby.

Jaký máte tvar obličeje vy?

Zdroj: Tasikmalaya
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články