Brutálně upřímný psychologický test: Výběr jediného symbolu odhalí, co děláte v životě špatně

Dnešní osobnostní test pravděpodobně překvapí každého, kdo se jej rozhodne absolvovat. Odhaluje totiž překvapivé skutečnosti o vašem nitru.

i Zdroj fotografie: QNM
                   

Jak asi správně tušíte, jde o volbu mezi několika symboly. Nezkoumejte seznam níže, dokud si skutečně nevyberete. Zároveň ale spoléhejte spíše na své instinkty, neotálejte a příliš dlouho si volbu nerozmýšlejte. Čím déle váháte, tím menší vypovídací hodnotu může test mít. Vyberte si jednoduše ten symbol, který vás napoprvé nejvíce zaujme. Test totiž nemá špatné, nebo správné odpovědi. Jen poukazuje na to, co se možná zrovna děje ve vašem životě. Na tomto základě vám může pomoci.

Číslo 1 – symbol Polárky

Jestli padla vaše volba na tuto hvězdu, potřebujete se konečně přestat zabývat vlastní minulostí. Jinak vám totiž hrozí, že se nikdy nedopracujete k budoucím metám a cílům. Budou vám totiž připadat velmi nejasné. Máte-li skutečně potíže s jasným stanovením vlastních cílů, zkuste si udělat nástěnku plnou adekvátních fotek či obrázků. Dejte si ji na dobře viditelné místo, pak svoji vizi nikdy neztratíte ze zřetele.

Test „Ptačí hlava“ odhalí hluboko skryté nedostatky osobnosti, které si neuvědomuje až 95 % populace

Číslo 2 – uzel Trojice

Čeká vás závažné rozhodnutí, které hrozí tím, že vám obrátí celý život naruby? Nebojte se této volby, vybírejte však podle svého vnitřního hlasu. Také se nebojte změny, ta je podstatou života. Právě takový přístup vám pomůže učinit to správné rozhodnutí. Může být totiž nadmíru pozitivní. Ujišťujeme vás, že pokud si začnete věřit, všechno se nakonec v dobré obrátí.

Číslo 3 – symbol tomoe

Trojice kroužících teček neboli tomoe. Tento japonský symbol by měl každému – tedy i vám – připomenout, že život jde vždycky dál. Je mu jedno, co se zrovna děje, plyne neustále kupředu. Jestli jste se v minulosti měli špatně, pozitivní změna na vás čeká hned za rohem. Jen je třeba najít odvahu opravdu otočit list. Jste totiž nejspíš jedno rozhodnutí od toho žít život, o kterém uvnitř sníte.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Číslo 4 – znak kola

Jestli vaše volba padla na kolo, znamená to jediné. Nastal čas vdechnout nový život vašim snům. Pokud nejste spokojeni s momentální situací, začněte skutečně jednat. Pokuste se ve svém životě provést to, k čemu se už dlouho odhodláváte. Využijte své kreativity, také důvěřujte vlastní intuici. Při potížích neváhejte požádat o pomoc přátele nebo rodinu. Stejně tak buďte také otevřeni novým nápadům.

Číslo 5 – sanskrtská postava Om

Když vaše volba padla právě na Om, váš postoj k životu je veskrze pozitivní. Za všech okolností se vždy snažíte konat dobro, což může být trochu kontraproduktivní. Ačkoli je nepochybně hezké myslet na ostatní, nezapomínejte přitom také na sebe. Musíte se o sebe totiž postarat, abyste měli z čeho dávat ostatním. Jakmile se naučíte dělat si čas čistě pro sebe, můžete se zbavit pravidelného stresu. Načerpáte tak nové síly a budete celkově produktivnější. Jde o rovnováhu.

Jak se rozbor trefil?

Zdroj: QNM
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články