Víme, co vám v životě nejvíce chybí: Výběr strážného anděla prozradí, co teď nejvíce potřebujete

Lidské podvědomí funguje různými způsoby a skrývají se v něm rozličná tajemství. Některá z nich odhalíte pomocí tohoto jednoduchého obrázkového testu s anděly.

i Zdroj fotografie: Woman Tiscali
                   

Každý člověk po něčem touží. Některé žene vpřed vidina bohatství, úspěchu, společenského postavení, jiní dávají přednost teplu rodinnému krbu, štěstí a lásce na celý život. Odpovědi na své nejdůležitější otázky a svá nejniternější přání můžete odhalit výběrem jednoho z andělů na obrázku. Vyberte si toho, který vaši pozornost přitahuje nejvíc.

Symbol anděla

Pro mnoho lidí anděl symbolizuje víru, naději, čistotu a lásku. V těžkých chvílích je pro ně průvodcem a držitelem světla. V tomto případě vám pomůže dát odpovědi na vaše otázky, po kterých tak dlouho toužíte. Zeptejte se sami sebe, co vás už delší dobu trápí, vyberte si anděla, jenž ze všech nejvíc přitahuje vaši pozornost, a najděte vytouženou odpověď.

Prozkoumejte utajená zákoutí své osobnosti s rychlým vizuálním testem. Kromě skrytých vlastností zjistíte, proč vás okolí miluje

1 – Anděl lásky

Až příliš dlouho jste ustrnutí v nečinnosti a pomalu se vám to vymyká z rukou. Nevidíte, jak se vztah mezi vámi a vaším partnerem ochladil. Jste uvězněni v rutině a setrvačnosti. Přestože si sebe navzájem vážíte, základy pevného vztahu se již zbortily. Abyste vztah oživili, probuďte znovu vášeň a divokou lásku. Pokud opravdu chcete, můžete opět rozdmýchat plamen vaší lásky, který by se správnou péčí mohl hořet lépe a vytrvaleji než předtím.

iZdroj fotografie: Pixabay

2 – Anděl víry

Ať už ztrátu vaší víry v lidi zapříčinilo cokoliv, je jen na vás, abyste to změnili. Nemůžete proplouvat životem plní pesimismu a skepse. Zaměřte se především na sebe. Máte svůj život ve svých rukou a můžete dosáhnout každého cíle, který si vytyčíte. Věřte svým schopnostem a buďte vytrvalí. Postupujte krůček po krůčku a vaše cesta se vám postupně odhalí. Jakmile uvěříte v sebe, začnou se dít i zázraky okolo vás a váš život bude mnohem jednodušší.

3 – Anděl naděje

Momentálně se nacházíte v životní fázi, kdy vám nezbyla téměř žádná naděje. Je načase skoncovat s vaším dlouhotrvajícím strachem a trápením a přestat se ztrácet ve zbytečných úvahách. V příliš hlubokých myšlenkách byste se mohli utopit. Namísto toho se snažte soustředit svou pozornost na vše pozitivní, co v životě máte. Ať už je to rodina, vaši blízcí, přátelé, kolegové, pracovní úspěchy, nebo zdraví. Naučte se radovat z každodenních maličkostí a rozhořte v sobě opět plamínek naděje.

Kterého anděla jste si vybrali z obrázku vy?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články