Test „Ptačí hlava“ odhalí hluboko skryté nedostatky osobnosti, které si neuvědomuje až 95 % populace

Většina lidí touží odhalit svou pravou podstatu, přestože se bojí pravdě podívat do očí. Prohlédněte si ptáky ve vlasech dívky a vyberte si jednoho, který odhalí vaše zlozvyky.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě
                   

Každá osobnost je složena z velkého množství kladných a záporných vlastností. I když se lidé snaží svých nedostatků zbavit nebo je uměle zakrýt, přesto jsou nedílnou součástí každé živé bytosti. Pokud toužíte po absolutním přijetí, měli byste napřed začít u sebe. Zjistěte, jaké jsou vaše slabé stránky, a přijměte se takoví, jací opravdu a zcela upřímně jste. Vyberte si ve vlasech dívky jednoho ptáka, který vaši pozornost upoutává nejsilněji.

Pták č. 1

Pokud vaše volba padla právě na tohoto opeřence, je vaším největším nedostatkem sobeckost. Až moc času věnujete sami sobě a vše tomu podřizujete. Zapomínáte i na své blízké, kteří se příliš často nachází ve stínu vaší osobnosti. Buďte ke svým přátelům a členům rodiny více pozorní, jinak je brzy ztratíte. Budujte mezilidské vztahy a posilujte vzájemnou důvěru.

Jaký je váš mentální věk? S jeho určením vám pomůže obrazový psychologický test

Pták č. 2

Tento výběr vypovídá o vaší uzavřenosti. Velmi těžko se otevíráte druhým a nikomu ani ničemu příliš nevěříte. Z toho důvodu vám spoustu příležitostí i skvělých zážitků proklouzne mezi prsty. Přestože vás vaši blízcí a přátelé obklopují láskou, nedokáží překonat propast, kterou mezi nimi stavíte. Strhněte neviditelné hradby a přijměte život se všemi jeho krásami i nástrahami. Nebojte se důvěřovat a zjistěte, jaké to je žít naplno.

Pták č. 3

Tato volba znamená, že vaším největším nedostatkem je pýcha. Přehodnoťte své vnímání sebe a okolního světa. Možná nejste tak dokonalí, jak si o sobě myslíte. Tímto postojem odrazujete spoustu přátel. Jednou možná budete potřebovat pomoct a zjistíte, že vám nikdo nezbyl. Zbavte se svého zlozvyku včas a buďte pokornější k ostatním i k životu.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě

Pták č. 4

Výběr tohoto ptáka znamená, že vaším největším nedostatkem je rozmazlenost. Přestože se každý snaží vás potěšit nebo vám vyjít vstříc, vždy najdete na všem chybu. Často jste v důsledku toho otrávení, znudění a znechucení. Lezete tím na nervy nejen členům rodiny, ale také přátelům i kolegům v práci. Zaměřte se na to, jaké štěstí vás v životě potkalo, a oceňujte i drobné skutky ostatních lidí. Změňte přístup ke svému okolí – budete se cítit lépe.

Pták č. 5

Pokud jste si vybrali tohoto ptáka, značí to o vašem nízkém sebevědomí. Až moc snadno se vzdáváte a neumíte se za sebe postavit. Nikdo jiný to za vás ale neudělá. Seberte všechnu odvahu a vylezte ze své ulity. Máte toho ostatním tolik co nabídnout. Svět je připravený na lidi, jako jste vy. Jste vy připraveni na svět? Podívejte se na sebe tak, jak vás vidí vaši blízcí, a začněte si více všímat svých hodnot.

Jaký je váš největší zlozvyk?

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články