Dokážete na těchto 2 obrázcích najít všechny rozdíly do 7 sekund? Oční rébus úspěšně rozluští málokdo

Mnoho lidí naprosto miluje řešení různých hádanek, při kterých se člověk musí pořádně zamyslet, aby vůbec přišel na řešení.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud jste si jako malí kupovali různé časopisy, ve kterých byly zajímavé rébusy nebo například dva obrázky, ve kterých jste měli hledat rozdíly, možná by vás to mohlo bavit i nyní. Třeba si budete chtít jen ověřit, jestli váš mozek funguje stejně dobře jako před lety. A právě proto jsou tu pro vás nachystané různé obrázky, u kterých budete muset najít několik rozdílů. Zvládnete je všechny?

Najděte tři rozdíly

Na obrázcích níže se můžete podívat na spící kočku, která se na první pohled zdá být na obou obrázcích naprosto totožná. Když se ale podíváte pozorněji, určitě si všimnete tří nepatrných rozdílů. První úkol je opravdu jednoduchý, takže ho jistě zvládne každý. Našli jste je?

Řešení prvního úkolu

Jak už bylo řečeno, první úkol byl opravdu snadný. Ale pokud se vám třeba nedaří najít jeden z rozdílů, určitě se budete chtít podívat na řešení. První rozdíl se nachází na přední pacce kočky. Další z nich je chytře umístěný na konci šály kočky. A ten poslední je v záhybu zadní nohy, na prvním obrázku je natočený doleva, na druhém doprava.

Mořské panny –⁠ tři rozdíly

Na obrázcích můžete vidět dvě mořské panny, které se radují z toho, že našly zlatý poklad. Tento úkol je ale už o něco složitější, takže se nejspíš budete muset hodně zamyslet, abyste nějaký rozdíl našli. A ty rozdíly jsou tři, takže opravdu hodně štěstí. Dokázali jste najít všechny tři rozdíly?

Řešení druhého úkolu

Pokud se vám povedlo najít všechny tři rozdíly, nezbývá nic jiného než vám pogratulovat. Ale jestli se vám to nepovedlo, nezoufejte, opravdu to nebyl jednoduchý úkol. Nyní se už můžete podívat na řešení. Prvním rozdílem je chybějící třetí rostlina nahoře na obrázku. Druhý rozdíl je ve velikosti výběžků na koruně, kterou drží mořská panna se zelenými vlasy. A poslední rozdíl je v truhle, na prvním obrázku je klíčová dírka, na druhém nikoliv.

Kolik rozdílů se vám podařilo najít?

Zdroj: BrightSide

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Ladislav Podešva
Autor článku

Ladislav Podešva

Zobrazit další články