Poznejte svého strážného anděla. Existují znamení, že nad vámi někdo nahoře drží ochrannou ruku

Jedna z prvních modliteb, kterou se katolíci naučí, směřuje k jejich strážným andělům. Pro ostatní je to obvykle jen nesmyslná představa, náhoda nebo shoda okolností.

i Zdroj fotografie: Pxhere
                   

Existují ale znamení, která dávají najevo, že na vás opravdu někdo dohlíží a ten někdo je občas pěkně nablízku. Našli jste v poslední době bílé peříčko? Navíc na místě, kde je jeho přítomnost opravdu podivná a nepravděpodobná? Dost možná jste zrovna obdrželi „vizitku“ jako vzkaz, že nahoře opravdu někdo sleduje vaše počínání. Nějaká bytost vám tímto způsobem dává na vědomí, že máte být v klidu a nevzdávat se.

Mince a pocit nejasného doteku

To samé, co se týká pírka, platí i pro nečekaně nalezenou minci. V určité situaci se dokonce jedná o tzv. haléře z nebe. Anděl vám skrze ně radí, že máte jeho lásku i podporu pro vaše konání. Občas mají tato platidla i osobní význam, zvláště při řešení nějakého problému. Je to pak znamení toho, že všechno nakonec dobře dopadne. Dalším znamením je i pocit něčí přítomnosti, když jste přitom reálně dokonale sami.

iZdroj fotografie: Depositphotos

To se může projevit i jasným, i když lehoučkým poklepáním na rameno. Ohlédnete se sice, jenže za vámi zrovna nikdo nestojí, ani nikde poblíž. I takhle se projevuje, že anděl je zrovna ve vaší blízkosti. Způsobem jejich komunikace je též náhlá a nečekaná změna teploty. Zničehonic vám je najednou horko, případně se vám zimou zježí chloupky na rukou. Přestože k němu není důvod, ucítíte kolem sebe závan chladu.

Vůně a symboly v mracích

Také jste jako děti hledali v mracích nejrůznější tvary a symboly? Pro anděly je to velmi oblíbená metoda, jak k vám vyslat vzkaz. Stejným způsobem pracuje také s čajovými lístky, hrou stínu a pěnou. Podobným nástrojem jsou pro ně také vůně, velmi specifické pachy, pro které na místě není důvod. Případně taková, kterou cítíte jen vy, a není přitom možné zjistit, odkud se line a co ji vlastně způsobuje.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Může se jednat i například o parfém milovaného člověka, který nedávno zemřel. Existují i svědectví, že po smrti člověka jeho blízcí cítili typickou vůni ještě celé týdny nebo měsíce. Spolu s vůní je tu i jasný pocit přítomnosti dané osoby. Pokud se do takové situace dostanete, zpozorněte. Jasně si uvědomte, s kým byla tato vůně spojená. Napoví vám to, co se vám andělé snaží sdělit nebo kam vás směrují.

Kde jste jako děti nejčastěji hledali různé tvary a symboliku?

Zdroj: PillarCatholic

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články