Jen lidé se zdravým zrakem dokáží vyřešit tuto optickou hádanku za 15 sekund. Dokážete najít odlišné číslo od ostatních v číselné řadě?

Vizuální hádanky mohou mít různé formy. Některé jsou propojené, jiné pak rozdílové nebo se skrytým předmětem. Tato hádanka plná čísel je především o všímavosti.

čísla test všímavosti i Zdroj fotografie: Barletta Web
                   

Všechny formy vizuálních hádanek vyžadují, aby jejich řešitel pečlivě sledoval a analyzoval prvky, které vidí, a našel v nich řešení. Obecně platí, že všechny typy optických hádanek mohou být zábavným a poutavým způsobem, jak trénovat svůj mozek a mysl. Všechny vyžadují pečlivé pozorování a dovednosti pro řešení problémů. Mohou být také skvělou aktivitou, kterou podnikáte s přáteli nebo rodinou.

Pár tipů, jak řešit hádanky

Řešení hádanek může být zábavná, avšak někdy i náročná činnost, která vyžaduje kreativní mysl. Zprvu je důležité si správně a důkladně přečíst otázku, která může obsahovat slovní hříčky. Logické uvažování je též nezbytně nutné. Hádanky jej často vyžadují, stejně jako kreativní přemýšlení. Pomoci k výsledku by mohla také dedukce k zúžení vašich možností a eliminace nepravděpodobného.

Některé druhy optických hádanek vyžadují od luštitele kreativní přístup a hledání nekonvenčního řešení. Řešení hádanek vyžaduje taktéž praxi, takže se nenechte odradit, pakliže vám na mysl nepřijde hned či to nestihnete za časový limit. Procvičováním si zlepšíte své dovednosti a budete mnohem více vnímavější k detailům. U obtížných hádanek můžete také zvážit spolupráci s někým dalším. Víc hlav víc ví.

žlutá růžová čísla iZdroj fotografie: Barletta Web

Číslo odlišné od ostatních

Na obrázku, který je zároveň hádankou, je 207x napsáno číslo 834. Poslední a právě hledané číslo je 884. optické hádanky jsou pro zábavu, ne proto, aby stresovaly, proto uvolněte mysl a pozorně sledujte obrázek před vámi. Druh optických hádanek, jako je tento, se zdá být velmi snadný, ale přidáním časového limitu 15 vteřin se luštění stane o něco obtížnějším.

Máte ostříží zrak? Najděte trojčíslí 182 mezi 782 do 10 vteřin. Testem prošlo už 1,8 milionu Čechů

V případě, že máte zdravý zrak, disponujete skvělými pozorovacími schopnostmi a všímáte si detailů, je jisté, že číslo 884 najdete za méně než 15 sekund. Pokud však zíráte na obrázek a zdají se vám všechna čísla stejná, podívejte se s klidnou myslí na obrázek níže, kde je odlišné číslo zakroužkováno. S každou další hádankou budete zkušenější a vnímavější, správné vyřešení hádanek vám dodá sebevědomí a skvělý pocit úspěchu.

čísla růžová žlutá iZdroj fotografie: Barletta Web

Jak dlouho jste hledali číslo 884?

Zdroj: BarlettaWeb
Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články