Výběr symbolu na psychologickém obrázku odhalí, jaký je váš největší životní strach

Každá lidská bytost je plná pozitivních i záporných vlastností, mezi které spadají i strachy. Ty vás mohou v různých situacích ovlivnit. Odhalte své největší obavy.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě.cz
                   

Mít strach je naprosto přirozené a v některých chvílích i bezpečné a prospěšné. Jsou však i takové strachy, které vás mohou zcela paralyzovat a ztížit vám další rozhodování nebo jednání. Odhalte, co se skrývá ve vašem podvědomí. Prohlédněte si pozorně obrázek s těmito symboly a vyberte si mezi nimi jeden, který vaši pozornost přitahuje nejsilněji.

Symbol oka

Přestože si užíváte život naplno, váš největší strach spočívá v tom, jak vás vnímají ostatní. Vaší největší touhou je ve všem uspět a být stoprocentní. Přestože se snažíte být svobodní, brzdí vás vaše posedlost ujišťovat se, že vaši blízcí vaše rozhodnutí schvalují. Začněte si více vážit sami sebe. Vaše vynikající komunikační schopnosti jsou vaší velkou výhodou, naučte se s nimi pořádně pracovat a nepřestávejte je trénovat.

Symbol kola

Pokud vás přitahuje právě tento symbol, pak je vaším největším strachem nuda a stereotyp. Zároveň však máte strach vybočit z rutiny a vydat se za dobrodružstvím. Máte rádi věci pod kontrolou a v rutině cítíte bezpečí. Rádi byste byli více bezstarostní, ale zároveň cítíte jako důležité vyřešit otázky, které vás sužují. Zjistěte, co vám do života přináší největší štěstí, a naplňte si jím svůj život.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě.cz

Symbol květiny

Přestože je květina většinou symbolem lásky a náklonnosti, v tomto případě odhaluje váš strach ze selhání. Abyste však něčeho dosáhli, občas se musíte vydat do neprozkoumaných vod a zariskovat. Zkuste si vybudovat odvahu a naučte se čelit životním výzvám. Možná budete překvapeni, kolik síly se ve vás skrývá, a jak snadno zvládnete zdolávat překážky.

Test „Ptačí hlava“ odhalí hluboko skryté nedostatky osobnosti, které si neuvědomuje až 95 % populace

Symbol stromu

Strom v tomto případě ukazuje na váš strach ze stáří a všeho, co toto období obnáší. Odmítáte se vyrovnat s nevyhnutelnými ztrátami. Přijměte pomíjivost věcí i života a více vnímejte dar každého dne. Netrapte se tím, co nemůžete ovlivnit, a více si užívejte všední radosti. Vrhněte se do akce a pusťte se do nových dobrodružství, abyste na konci života ničeho nelitovali.

Který symbol přitahoval nejvíc vaší pozornost?

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články