Jaká je vaše nejhorší vlastnost? Zjistěte podle obrázku, co vidíte jako první rozhoduje

Prohlédněte si pozorně tento obrázek a vyberte si jeden předmět, který vaši pozornost upoutal jako první. Podle něj poznáte, jaká nejhorší vlastnost se ve vás ukrývá.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě.cz
                   

Velká část lidské osobnosti je tvořená podvědomím a nevědomím. Jen malé procento našeho každodenního života se odehrává ve vědomí, kdy lidé dokáží plně ovládat a kontrolovat, jak jednají. Pomocí určitých testů lze však odhalit i skryté stránky lidské osobnosti. Vaše nejhorší vlastnosti odkryjete výběrem jednoho předmětu vyobrazeného na tomto iluzorním obrázku.

Tvář

Pokud vaši pozornost ze všeho nejdřív upoutala tvář, pak to znamená, že trpíte příliš velkým sebevědomím. Často proto vystupujete povýšeně a na ostatní se díváte spatra. Měli byste si přiznat, že nejspíš nebudete mistr světa v každém oboru, a k ostatním přistupovat s větší dávkou pokory. Jedině tak si kolem sebe udržíte opravdové přátele.

Test inteligence: Pozorně se zadívejte doprostřed kruhu a zjistěte, co o vás vypovídá barva, kterou vidíte

Muž s loutnou

Jestli vás přitáhl muž hrající na loutnu, pak je vaší největší neřestí výbušnost. Skoro vše vás vytočí a nedokážete zachovat chladnou hlavu. Jste velmi impulzivní a a často trpíte náladovostí. Naučte se nejprve uklidnit, než začnete prskat na lidi kolem, a pokuste se najít ideální řešení problému. Výrazně se vám uleví a vzroste i vaše obliba mezi lidmi.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek pro VědaŽivě.cz

Koše zavěšené na větvích

V případě, že jste si všimli jako první právě zavěšených košů, pak to vypovídá o vašem perfekcionismu. Záleží vám i na tom nejmenším detailu a nepřestanete, dokud nebude vše tip top. Svým puntičkářstvím a sarkastickým smyslem pro humor však ostatním ubližujete více, než jste ochotní si přiznat. Dávejte si pozor na to, co říkáte, a nejprve přemýšlejte, než otevřete pusu.

Meč

Co o vaší povaze vypovídá, pokud jste jako první spatřili meč? Jste v prvé řadě upřímní. Přestože je upřímnost často považována za ctnost, v některých chvílích s ní můžete napáchat více škody než užitku. Mějte své myšlenky pod kontrolou a naučte se poznávat, kdy je vhodná chvíle podělit se o ně s ostatními, abyste zbytečně nikomu neublížili. Každý má právo na svůj názor, ale ten by neměl lidi zraňovat.

Čeho jste si jako první na obrázku všimli vy?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články