Vizuální hádanka, kterou nedokázalo vyřešit 99 % lidí. Najít skrytý obrázek v kruhu je téměř nemožné

Optické hádanky a hlavolamy jsou oblíbenou činností lidí všech věkových kategorií. Tento hlavolam se řadí mezi extrémně složité, neboť jej téměř nikdo nevyřeší.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vizuální hlavolamy mohou mít mnoho podob. Jednou z nich je ukrytý obraz, který není zřejmý na první pohled, umístěný v jiném obrazu. Tím je v tomto případě růžový kruh nacházející se ve čtverci jiného odstínu růžové. Tento hlavolam byl poprvé zveřejněn na sociální síti TikTok na účtu s názvem Pasillusion, který obvykle sdílí různý zábavný obsah. V tomto případě jde o velmi obtížnou vizuální hádanku, kterou je potřeba vyřešit.

Vysoce obtížný hlavolam

Uživatel TikToku a tvůrce obsahu zveřejnil na platformě obrázek se zprávou, že pouze jedno procento lidí může vidět, co se skrývá v růžovém čtverci. Vizuální hlavolamy sice řeší všechny věkové kategorie i pohlaví, ale jen ti nejinteligentnější dokáží rozluštit hádanky s tak vysokou obtížností. Pouze jedno procento lidí má natolik schopný mozek, aby viděli, co jiní nezvládají.

K rozluštění takto složitého hlavolamu je zapotřebí i dobrý zrak a soustředěnost. Dejte si proto chvilku, aby vaše oči zaostřily a nastartovalo se vaše vizuální vnímání na maximum. Poté se můžete pokusit objevit obraz skrytý v růžovém kruhu. Tato hádanka vyvolala obrovské množství komentářů, ve většině případů identifikujících stejný objekt.

Hádanka bez jednoznačného řešení

Stejně tak, jako existuje celá řada druhů vizuálních hádanek, testů, hlavolamů a výzev, objevuje se i několik možností, které by mohly být odpovědí na tento hlavolam. Úspěch je vidět vůbec nějaký obraz či předmět v kruhu. Zaostřete tedy na střed růžové plochy a čekejte, jaká odpověď do vašeho mozku přijde. Poté se můžete podívat, jestli i někdo další viděl to, co vy.

Dokážete do 10 sekund najít písmeno, které do obrázku nezapadá? Podle očařů to dokáží jen lidé s orlím zrakem

Většina lidí se shoduje na tom, že uprostřed růžového kruhu je lahev nebo něco podobného plechovce. Jiní zase mohou vidět například starý psací stroj. Pravdou zůstává, že tento vizuální hlavolam má více než jedno řešení. Pokud jste však v kruhu viděli něco, co se neshoduje s názorem ostatních, neznamená to, že je to špatně. Váš mozek si obraz jen interpretoval jinak.

Jaký obrázek jste v kruhu viděli vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Zobrazit další články