Možná potřebujete brýle: K očnímu nemusíte, odhalí to tato optická hádanka. Stačí najít odlišné číslo

Tento obrázkový test dá zabrat i těm nejvšímavějším a nejpozornějším jedincům. Abyste jej vyřešili, musíte najít číslo 8010 dříve, než vám vyprší stanovený časový limit.

i Zdroj fotografie: Barletta Web
                   

Pusťte se do tohoto obrázkového testu plného čísel. I když se o žádnou matematickou úlohu nejedná, řešení nebude žádná hračka. Pro úspěšné splnění úlohy musíte totiž najít mezi stejnými čísly jediné čtyřčíslí, které se od ostatních liší. Úkol vám ještě ztíží skutečnost, že na jeho provedení máte stanovený přesný časový limit, a to v délce pouhých 15 vteřin.

Jaký mají hlavolamy vliv na člověka

Obrázkové testy, optické iluze i hádanky mají na mysl člověka velmi pozitivní působení. Fungují jako zábavná metoda, jak stimulovat mozek a rozvíjet některé jeho funkce. Jejich pravidelným procvičováním posilujete především kognitivní a kritické myšlení, ale taky kreativitu a fantazii. Postupně tak pro vás bude mnohem snazší nacházet originální řešení při různých problémech, např. komplikacích ve vaší práci.

čísla zrnitý obrázek test

Je váš zrak stále 100 % funkční? Tento test okamžitě odhalí, na čem jste. Najděte skryté číslo do 5 vteřin

Zlepšete své dovednosti

Kromě výše zmíněného dochází při trénování těchto jednoduchých cvičení ke snížení úrovně stresu, úzkosti a depresí. Namísto toho můžete pocítit nárůst sebevědomí, protože se pro vás brzy stane jejich řešení úplnou hračkou. Tyto dovednosti pak zúročíte nejen ve svém osobním, ale i pracovním životě. Jako bonus taky předejdete možné ztrátě paměti v pozdějších letech.

iZdroj fotografie: Barletta Web

V tomto případě je vaším úkolem najít mezi samými stejnými čísly to, které se od ostatních liší. Přesně se jedná o číslo 8010. Aby pro vás řešení tohoto úkolu nebylo příliš jednoduché, máte pro jeho úspěšné splnění přesně stanovený časový limit 15 vteřin, který navíc otestuje, jak dobře nebo špatně dokážete pracovat, když jste pod tlakem.

Kde se číslo nachází

Pokud se vám podařilo tento číselný obrázkový test vyřešit, pak patříte mezi opravdu výkonné a bystré jedince, kteří se nezaleknou ani nečekaných překážek. Časová tíseň na vás působí buď pozitivně, nebo ji vůbec nevnímáte. Hledané číslo se ve skutečnosti nachází ve druhém sloupci zleva, druhém řádku zespodu. Jestli jste tento úkol nedokázali vyřešit, pak se rovnou dejte do dalšího cvičení a začněte na svých schopnostech pořádně pracovat.

iZdroj fotografie: Barletta Web

Jak rychle se hledané číslo podařilo najít vám?

Zdroj: BarlettaWeb
Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články