Psychologický test podle tibetské kartářky: Vyberte si oko a ona vám s přesností 98 % prozradí, jaký jste člověk

Tento jednoduchý psychologický test vám prozradí tajemství, která jste doposud o sobě možná ani nevěděli. Stačí si z obrázku vybrat symbol a zjistíte, jaké poselství vám přináší.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Psychologické testy osobnosti a obrázkové testy jsou oblíbeným způsobem, jak se o sobě dozvědět něco nového. Opar tajemství, který halí jejich fungování, z nich dělá ještě populárnější a vyhledávanější druh zábavy. Výběrem konkrétního symbolu, tvaru nebo obrázku tak můžete velmi snadno zjistit, jaké vlastnosti jsou u vás dominantní a kým ve skutečnosti jste.

Oko č. 1

Význam tohoto symbolu je především láska a opravdové přátelství. Velmi si zakládáte na svých vztazích a toužíte po pravé a nehynoucí lásce. Vaší předností je sebedůvěra, kterou si dokážete podmanit téměř kohokoliv. Lákají vás nová dobrodružství a zážitky plné adrenalinu a emocí. Jste velmi ambiciózní a jen tak něco vás před dosažením vytyčeného cíle neodradí.

Oko č. 2

Tento výběr o vás prozrazuje, že pro vás důležitou roli hraje krása. Svému zevnějšku věnujete pečlivou pozornost a dáváte si záležet, jak vystupujete a působíte na své okolí. Svou image doplňujete důkladným výběrem svých zájmových činností a koníčků. Váš profesní život je pro vás stejně důležitý jako ten osobní. Rádi ale trávíte čas i v přírodě, cestováním a objevováním nových míst.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě

Oko č. 3

Tento symbol odráží vaši touhu po osobní svobodě a volnosti. Nechcete se nechat spoutat nesmyslnými pravidly a příkazy, které by vás mohly připravit o kus sama sebe. Mnohem lépe se cítíte, když můžete létat životem volně jako ptáci. Svou podnikavost a nápaditost snadno využijete i při zaměstnání nebo podnikání. Pokud po něčem opravdu toužíte, dokážete se motivovat a podat ten nejlepší výkon.

Test osobnosti: Způsob, jakým používáte zubní pastu, odhalí děsivé skutečnosti o vašem charakteru

Oko č. 4

Tato symbolika poukazuje na jemnost a čistotu vaší duše. Nepotřebujete okázalá pozlátka ani velká gesta, abyste byli šťastní. Dokážete si užívat krásu přítomného okamžiku a ocenit i všední obyčejné zázraky. Díky tomu je pro vás život plnější a bohatší ve všech směrech. Vaše přímost a upřímnost by však mohly některé lidi zranit a urazit, proto byste měli být opatrní, jak jednáte se svými blízkými i lidmi v okolí.

Oko č. 5

Tento výběr o vás prozrazuje, že jste v životě často vystavování různým překážkám. Právě v jejich pokoření se však ukrývá vaše síla, která s každou další zdolanou nástrahou roste. I když se může zdát, že je váš život plný strastí a neúspěchů, nevzdávejte se a vytrvejte na své cestě. Zaměřte se vždy jen na další krok a začněte vnímat krásu kolem, která vám v případě potřeby dodá sílu.

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě

Oko č. 6

Pokud vás nejvíc zaujal právě tento symbol, pak to vypovídá o vaší bezohlednosti. Až moc často dáváte sebe na první místo a neslyšíte tak názory ani potřeby druhých. Svou schopnost argumentovat a diskutovat skvěle využijete v práci, méně pak při navazování vztahů. Zvláště pokud se nenaučíte být lepší posluchač. Podívejte se dál než na špičku svého nosu a začněte doceňovat lidi a přátele, které ve svém životě máte.

Který symbol oka si nejvíc přitáhl vás?

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články