Co o vás prozrazuje délka vašich vlasů? Psychologové díky nim profilují osobnost pacientů s přesností 97 %

To, jak dlouhé vlasy jste si nechali narůst, o vás ve skutečnosti prozrazuje více, než jste si možná mysleli. Odhalte informace, které o vás váš účes prozrazuje.

i Zdroj fotografie: Woman Tiscali
                   

V tomto jednoduchém testu osobnosti nemusíte nic vybírat, hledat ani zodpovídat žádné otázky. Pravdu o své podstatě a střípek svého pravého já odhalíte podle délky vašich vlasů. Zjistěte, jaké vlastnosti jednotlivé střihy zvýrazňují a co prezentujete svým účesem. Zařaďte se do skupiny krátkých vlasů, mikáda, po ramena nebo dlouhých a poznejte své silné a slabé stránky.

Velmi krátké vlasy

Tito lidé se vyznačují svou veselou a přátelskou povahou. Bývají velmi společenští a velmi snadno navazují nové vztahy a známosti. V kolektivu jsou oblíbení pro svůj smysl pro humor. Jejich negativní vlastností je impulzivnost, kterou neumí ovládat. Naštěstí jim jejich silná intuice pomáhá vyřešit každý problém a nakonec vždy najdou perfektní řešení.

Test inteligence: Pozorně se zadívejte doprostřed kruhu a zjistěte, co o vás vypovídá barva, kterou vidíte

Kratší vlasy nebo mikádo

Tyto lidi charakterizuje jejich poctivost. Díky tomu jsou skvělými spolupracovníky i partnery. Velmi špatně však snáší konflikty a raději se stáhnou a ustoupí, než aby oddalovali opětovné nastolení míru a harmonie. Láká je touha po nových dobrodružstvích a zážitcích, i když se do ničeho nevrhají úplně po hlavě a rádi si věci napřed promyslí a naplánují.

iZdroj fotografie: Freepik

Středně dlouhé vlasy

Tito jedinci si sami sebou bývají velmi jistí. Stoprocentně důvěřují svým názorům a přesvědčením a jsou připraveni je kdykoliv hájit. Oponenty většinou chladně ignorují, než aby vyvolávali konflikt. Umí vyvolat skvělý první dojem a velmi dobře se s nimi diskutuje, přestože bývají neústupní a neoblomní. Typický je pro ně neutuchající optimismus.

Dlouhé vlasy

Nositelé dlouhých vlasů se vyznačují opravdu silným charismatem. Přirozeně z nich sálá velké sebevědomí, které jim z cesty odklidí velké množství překážek. Snadno dosahují vytyčených cílů, ale jejich romantické tužby jim ztěžují nalezení opravdové lásky. Na své protějšky kladou příliš velké, často až nesplnitelné nároky. Očekávají od sebe i ostatních jen to nejlepší.

Jakou délku vlasů máte vy?

Zdroj: WomanTiscali
Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články