Youtube bez reklam: Chytří uživatelé přišli na způsob, jak ho používat tak, aby se už nikdy neobjevila žádná reklama

Nepřetržité sledování videí a reklam na YouTube může rušit zážitek uživatelů. Nový software nabízí možnost sledovat videa na YouTube bez reklam a sledování uživatelů, a to zcela zdarma.

YouTube i Zdroj fotografie: Depositephotos
                   

Nepřetržité sledování údajů uživatelů a množství reklam na YouTube je každodenní součástí života mnoha lidí. Naštěstí ale existuje cesta, jak se těmto věcem vyhnout a dopřát si tak videa na YouTube v naprostém soukromí a zcela bez reklam, které ruší zážitek, jak uvádí web Chip. Vše zajistí zcela bezplatný software.

YouTube vs FreeTube

YouTube nabízí svým uživatelům v bezplatné verzi obrovské množství reklam, ale zároveň si ukládá údaje svých uživatelů o jejich sledování videí a následně tyto informace využívá k doporučování dalšího obsahu společně s reklamami. Tento tracking mohou uživatelé z velké části eliminovat vymazáním historie přehrávání.

To chce ale změnit software zdarma FreeTube, který slibuje svým uživatelům užívání zcela v soukromí bez sledování. Užívání tohoto softwaru je naprosto stejné jako známý portál. Dokonce váš zaujme i mnoha skvělými funkcemi, které usnadňují jeho používání. Navíc, he zcela v českém jazyce.

V češtině, zdarma a s mnoha funkcemi

FreeTube je svou strukturou a rozvržením velmi blízká proslulé video platformě od společnosti Google. Všechna zcela nejdůležitější funkce jako jsou odběry, trendy a podobně, najdete přehledně na levé straně. Rozdíl je ale v tom, že ke sledování a odběru kanálů tento software nevyžaduje váš osobní účet. I přesto ale můžete své odběry importovat rovnou do aplikace.

Díky funkci Lupa lze vyhledávat nebo filtrovat obsah dle vlastní potřeby a preference. Snadno tak najdete video nebo klip, který chcete a jeho sledování si užijete zcela bez rušivých reklam. Vyhledané video lze do aplikace přímo uložit nebo stáhnout do počítače. K samotnému stažení videa lze pak zvolit požadovanou kvalitu videa.

YouTube kanály iZdroj fotografie: Depositephotos

Funkce navíc

Jednou ze zvláštních funkcí a výhod tohoto softwaru je, že aktivita uživatelů není předávána do úložiště, ale jsou ukládaná lokálně. Tím pádem se historie vyhledávání a užívání nepředává YouTube, ale zůstává pouze součástí aplikace.

Díky tomu, že se jedná o open source software, může být aplikace neustále zdokonalována svými uživateli. Navíc nabízí velmi široké možnosti v nastavení programu dle vlastní preference. Díky tomu lze YouTube na míru přizpůsobit vlastnímu užívání a svým zájmům.

Mezi nastavením jazyka najdete také češtinu, což tuzemským uživatelům usnadní orientaci a nastavení funkcí. FreeTube je dostupné pro řadu platforem jako je Windows, MacOS nebo Linux.

Co říkáte na tuto možnost sledování videí bez reklam a sledování?

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články