Sledujete filmy a seriály? Pak máte nárok na 1 000 Kč, stačí pro to udělat jedinou věc

Streamovací platforma Apple TV+ přichází se zajímavou nabídkou, kterou láká nové uživatele. Nabízí tři měsíce zkušební doby zcela zdarma. Tohle si nenechejte ujít!

apple TV+ i Zdroj fotografie: https://www.flickr.com/people/solgrundy/ / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Streamovací služby se mezi uživateli těší velké oblibě. Není proto divu, že se svou vlastní platformou přišla i společnost Apple. Ta má navíc pro své uživatele zajímavou nabídku. Nově nabízí tří měsíční zkušební dobu zcela zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat na Apple TV+ a můžete si užívat filmové i seriálové novinky zcela zdarma.

Apple TV+ zdarma

Ačkoliv streamovací platforma Apple TV+ nedosahuje takové obliby, jako třeba Netflix, Disney+ nebo HBO Max, stále má svým uživatelům co nabídnout. Její exkluzivita pro uživatele zařízení značky Apple umožňuje platformě nabízet skutečně kvalitní kvalitní obsah, na kterém si společnost zakládá. V nabídce filmů a seriálu tak najdete opravdu kvalitní kousky, které nezklamou ani toho nejnáročnějšího diváka. Nyní se můžou do zajímavého obsahu ponořit i noví uživatelé. Apple nabízí bezplatnou zkušební dobu platformy Apple TV+ zcela zdarma a bez závazků. Stačí se jen zaregistrovat.

Výhodná nabídka

Apple TV+ nabízí podobné akce poměrně často. Není to tak dávno, co mohli uživatelé podobnou akci využít v rámci propagace nového filmu na platformě. Tentokrát však Apple přichází s poměrně překvapivou kombinací. Službu zdarma totiž může využít každý, kdo má doma kromě iPhonu i herní konzoli Xbox od Microsoftu.

apple TV+
iZdroj fotografie: Asim18 / Creative Commons / CC BY-SA

Pokud tyto dvě podmínky splňujete, můžete se těšit na pořádnou nálož filmů a seriálů zdarma. Přitom stačí jen přes konzoli stáhnout aplikaci Apple TV+, pomocí svého iPhonu se zaregistrovat a můžete začít se sledováním na tři měsíce zdarma. Nejideálnější přitom je využití QR kódu, který vás celou registrací v pár krocích provede.

Žádné omezení

Podle dostupných informací to navíc vypadá, že nové zkušební období zdarma mohou využít i ti uživatelé, kteří v minulosti podobnou akci už využili. Apple TV+ na tři měsíce zdarma si tak může užít každý majitel iPhonu a Xboxu bez omezení. Pokud vás tato nabídka zaujala, rozhodně byste neměli s registrací otálet.

Skrytá funkce Apple telefonů, o které 95 % lidí neví. Jedním kliknutím zlepšíte důležitou funkci

Podle předchozích zkušeností totiž může společnost Apple prvotní volnost akce omezit. Už v minulosti mohli podobnou akci využít i ti, kteří někdy nějaké zkušební období zdarma už měli. Některým uživatelům to však nefungovalo. Proto byste to měli co nejrychleji vyzkoušet a nenechat si tuto možnost ujít.

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Veronika Helmová

Zobrazit další články