Sledujete filmy a seriály online? Pak máte nárok na odměnu až 3 600 Kč, je to snadné

Už brzy nás čekají filmy a seriály zdarma na nové televizní stanici Warner TV. Přichází nový konkurent Netflixu s tou nejlepší nabídkou. Tohle si rozhodně nenechte ujít.

filmy a seriály i Zdroj fotografie: Pittigrilli / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Pokud rádi sledujete filmy a seriály, máme pro vás skvělou novinku. Do Česka míří nová televizní stanice Warner TV, která filmovým fanouškům nabídne spoustu atraktivního obsahu. Nejlepší na tom je, že je tento kanál zcela zdarma a dá se jednoduše naladit na každé televizi. Filmoví nadšenci se navíc mohou těšit na tematické večery, ze kterých si každý vybere svůj oblíbený žánr.

Filmy a seriály z dílny Warner Bros.

Jak už sám název napovídá, nový televizní kanál Warner TV bude vysílat filmy a seriály výhradně z dílny Warner Bros. studia. Fanoušci se tak mohou těšit na ověřené klasiky všech žánrů i žhavé novinky. Televizní kanál bude své vysílání ladit do tematických večerů, ze kterých si každý vybere to své.

Například úterky budou patřit sci-fi filmům a seriálům. Můžete si tak znovu vychutnat oceňovaný seriál Westworld nebo novinku v podobě velkofilmu Duna. Pátky by pak měly pokrýt širší škálu různých filmových hitů, mezi kterými nebude chybět Purpurová barva, Madisonské mosty či Zrodila se hvězda. Nedělní večery pak budou patřit superhrdinům ze světa DC, na které se můžou těšit všichni fanoušci Batmana či Supermana.

iZdroj fotografie: Nenad Stojkovic / Creative Commons / CC BY-SA

Tím to nekončí

Kromě spuštění televizního kanálu Warner TV, se můžeme těšit také na rozšířenou nabídku streamovací platformy HBO Max. Nově se můžete na této stanici podívat na různé sportovní přenosy. Platforma se taky chystá na přenos z letních olympijských her, které se konají v létě v Paříži. Toto rozšíření si mají uživatelé možnost za poplatek přidat ke svému stávajícímu účtu. Filmy a seriály na kanálu Warner TV však budou k dispozici zcela zdarma.

zdražování netflixu

Zdražování: Netflix nastavuje nové ceny, většina z nás si sáhne hluboko do kapsy. To snad nemyslí vážně

Ladíme Warner TV

Naladění kanálu Warner TV bude úplně jednoduché. Základním požadavkem je anténa DVB-T2 v Multiplexu 23, přes kterou kanál s filmy a seriály naladíte zcela zdarma na jakémkoliv přijímači. Díky tomu se Warner TV dostane k širší veřejnosti diváků, kteří si mohou užívat kvalitní obsah špičkových filmů a seriálů zcela zdarma. Tento fakt může značně poškodit konkurenční streamovací stanice, od kterých možná mnoho uživatelů upustí. Warner TV kromě filmů nabídne taky oblíbené seriály, jako je Samllville, Super drbna a další, které si tak můžete dopřát i bez vysokého měsíčního poplatku.

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Veronika Helmová

Zobrazit další články