Naléhavé: Pokud máte na WhatsApp zapnutou tuto funkci, přijdete o vše. Dostanou se vám do telefonu i bankovního účtu

S moderními technologiemi jsme neustále vystaveni sledování, ať už jde o společnosti či ostatní uživatele. Pokud chcete obnovit své soukromí na WhatsApp, máme pro vás jednoduchý návod, který vás provede procesem a umožní vám získat větší kontrolu nad svým soukromím.

i Zdroj fotografie: Helar Lukats / Creative Commons / CC BY-SA
                   

V současném období moderních technologií jsme neustále pod dohledem, a to nejen společností, jejichž aplikace a výrobky používáme, ale i ostatních uživatelů. Pokud se snažíte obnovit své soukromí a vypnout oznámení o přečtených zprávách na WhatsApp, oceníte snadný postup. Níže najdete jednoduchý návod.

Jak ochránit své soukromí?

Otevřete aplikaci WhatsApp na svém chytrém telefonu a ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi aplikace pro přístup k nejaktuálnějším funkcím. V rozhraní aplikace přejděte do pravého horního rohu. Pro uživatele Androidu klikněte na tři svislé tečky, zatímco u iPhone uživatelů najdete ikonu ozubeného kola dole vpravo.

Postup v sekci nastavení

V menu Nastavení vyhledejte a vyberte možnost Soukromí. V této části máte možnost přizpůsobit různé funkce týkající se ochrany osobních údajů. Najděte možnost označenou jako Oznámení o přečtení. Pokud je tato funkce povolena, informuje ostatní, když si přečtete jejich zprávy. Vypněte přepínač vedle možnosti Oznámení o přečtení. Vypnutím této funkce zamezíte ostatním v přijímání upozornění na přečtení, když si prohlížíte jejich zprávy.

iZdroj fotografie: Depositephotos
Důležitá funkce na WhatsApp

WhatsApp vám může zobrazit vyskakovací okno nebo poslat potvrzovací zprávu, která vám připomene důsledky vypnutí potvrzení o přečtení. Potvrďte své rozhodnutí.

Úspěšně jste vypnuli oznámení o přečtení zpráv. Mějte však na paměti, že tímto způsobem nebudete schopni vidět, kdy si ostatní přečetli vaše zprávy. Tato funkce byla navržena tak, aby uživatelům poskytla větší kontrolu nad jejich soukromím v rámci této platformy.

Máte při používání této aplikace vypnutá upozornění o přečtení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články