Největší mobilní operátor v Česku přichází s obří změnou. Až třetina Čechů se musí přizpůsobit novým cenám

Velký český operátor představuje nové tarify MAX s pevným internetem, nabízející až 250 Mb/s rychlost a zaměřující se na bezpečnost a zábavu. Tyto tarify s novou jednotnou cenou přinášejí zákazníkům vyšší rychlost za stejnou cenu, s výhodnými nabídkami pro nové i stávající uživatele.

Telefon i Zdroj fotografie: Devaar100 / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Máte za Operátora O2? Právě O2 představil nové tarify MAX pro domácnosti s pevným internetem, které nabízejí čtyři samostatné možnosti s nejvyšší dostupnou rychlostí na konkrétní adrese za jednotnou cenu pro všechny. Tyto tarify se zaměřují na maximální rychlost, bezpečnost, zábavu a nahrazují předchozí vysokorychlostní tarify.

Jednotlivé balíčky

Jednotlivé tarify poskytují rychlosti 20 Mb/s, 50 Mb/s, 100 Mb/s a vrcholný tarif dosahuje rychlosti 250 Mb/s, aby uspokojil potřeby běžných i náročných uživatelů internetu, včetně těch, kteří využívají streamování ve 4K rozlišení a náročné aplikace na rychlost připojení.

Nová nabídka operátora

O2 nabízí zákazníkům možnost získat vyšší rychlost za stejnou cenu, což umožní těm, kteří dosud využívali připojení s rychlostí 50 Mbit/s, získat za stejnou cenu rychlost až 250 Mbit/s. Zákazníci také získají automatický přístup do základní verze O2 TV a do konce března získají kanál O2 TV Sport. Všichni noví zákazníci dostanou zdarma na zkoušku O2 Security po dobu jednoho měsíce.

iZdroj fotografie: Depositephotos

Platnost od jara

Noví zákazníci, kteří si tarify sjednají do konce března, budou moci využívat akční cenu 299 korun za prvních 6 měsíců, po kterých přejdou na standardní cenu 599 korun měsíčně. Stávající zákazníci budou na tarify MAX převedeni v dubnu, s možností vzrůstu aktuálních cen o nejvýše 50 korun, což zůstane výhodnou nabídkou, zejména pro uživatele s nižším internetovým tarifem.

Jakého máte operátora?

Co říkáte na sjednocení tarifů od O2?

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články