Nový mobilní operátor v ČR: Konečně jsme se dočkali brutálně nízké ceny. Kdo toho nevyužijete, ten se okrádá o velké peníze

V Česku je nový operátor, který nabízí skutečně mnoho benefitů za velmi přijatelné ceny. Toto je jeho nabídka.

i Zdroj fotografie: Koefbac / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Na českém telekomunikačním trhu dominují tři hlavní operátoři – O2, Vodafone a T-Mobile, ale na scéně se objevují i virtuální operátoři, kteří obsadili přibližně desetinu trhu. Tito virtuální operátoři často nabízejí tarify s nižšími cenami nebo se zaměřují na specifické benefity, jako jsou data, volné minuty atd. 

Nový operátor

Mezi relativně nové subjekty patří sub operátor Simple, který začal působit na trhu v roce 2021. Nyní spustil rozsáhlou marketingovou kampaň s heslem „Váš nový operátor“, s důrazem na oslovování mladších zákazníků. Tato značka patří pod Tesco Mobile, jednoho z významných tuzemských virtuálních operátorů, a využívá síť O2. Snaží se oslovit zákazníky jednoduchou nabídkou služeb, která připomíná modely předplatného, jako jsou Netflix nebo Spotify. Nabídka Simple zahrnuje tři tarify, kde základní varianta obsahuje 30 volných minut, 30 SMS a 4 GB dat za 199 Kč měsíčně. Druhý tarif nabízí dvojnásobné množství dat – 8 GB, spolu s 60 minutami a 60 SMS za 299 Kč měsíčně. Za 399 Kč měsíčně získáte tarif s 16 GB daty, 120 minutami do všech sítí a 120 SMS. 

iZdroj fotografie: Policie ČR

Výhodná nabídka

Je zajímavé, že pouze základní tarif s 4GB datovým balíčkem podporuje 5G, zatímco ostatní fungují na síti 4G LTE. Simple umožňuje snadné sjednání tarifu přes svou mobilní aplikaci pro iOS a Android, což je výrazná výhoda. Navíc po nákupu získáte prvních 7 dní na vyzkoušení, což je podobný model, jaký využívají klasické předplatné služby. V rámci nabídky Tesco Mobile se tarify Simple jeví jako vyvážená alternativa, protože standardní nabídka ostatních operátorů často nedostatečně zohledňuje potřeby zákazníků v oblasti dat a volných minut nebo SMS. Nicméně ne každému může být příjemné předplácení služeb přes mobilní aplikaci.

Zdroj: Simple
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články