Máte tuto banku? Pak máte v roce 2024 nárok na 3 000 Kč, stačí přitom udělat naprosto primitivní věc

Banky lákají své klienty atraktivními nabídkami a odměnami, jako jsou finanční bonusy za aktivní užívání služeb nebo například doporučení nového klienta.

Banka i Zdroj fotografie: Depositephotos
                   

Upozorňujeme čtenáře, že následující text a komentář je publicistickým článkem, který obsahuje soukromý názor autora.

Konkurence mezi bankami je obrovská, a proto se banky stále snaží přicházet s novými atraktivními nabídkami pro své klienty. Často banky nabízejí finanční odměny za aktivitu svých klientů. Stále častěji ale banky nabízejí i další výhody a odměny. U klientů evidentně tyto praktiky fungují.

Odměny, soutěže a dárky

Banky volí atraktivní akce, které přináší určité výhody svým klientům. Banky k takovým nabídkám přistupují opakovaně a určitě se jim stále vyplácí. Nabídnout klientům výhodu totiž vyjde finančně banku mnohem lépe než televizní reklama, uvádí web Události247. Například mBank nabízí svým klientům 1 000 Kč za to, když doporučí nového klienta, který si u ní založí účet.

Na podobnou nabídku lákala nové klienty také oblíbená žlutá Raiffeisenbank. Ta klientům po dobu 6 měsíců posílá na bankovní účet 500 Kč každý měsíc. K tomu, aby klient získal takto snadnou cestou 3 000 Kč, stačí třikrát v měsíci zaplatit kreditní nebo debetní kartou. Banka ČSOB například nabízela odměnu 2 000 Kč za založení účtu Plus konto. Jiné banky jako například UniCredit Bank zase nabízely v loňském roce bonusovou úrokovou sazbu až 6 %.

Letošní zcela novou soutěž pro klienty nedávno odstartovala Raiffeisenbank. Cílem této kampaně je zvětšit zájem o nové platby na účet. Kdo tuto praktiku použije bude ve slosování, kde 100 klientů získá 1 000 Kč na svůj účet, jak uvádí web Peníze. Do tohoto slosování se může zapojit stávající klient, ale i úplně nový. První podmínkou účasti je, že se klient musí přihlásit během února do soutěže skrz mobilní aplikaci Raiffeisenbank. Druhou podmínkou je pak zaregistrovat své telefonní číslo pro přijímání plateb na kontakt a minimálně jednou takovou platbu provést.

Raiffeisenbank karta iZdroj fotografie: Depositephotos

Odměny různého charakteru

Obdobnou soutěž pořádá také banka Creditas. Ta potrvá až do konce března. V této soutěži se jedná o výhru až 100 000 Kč a dalších 9 velmi hodnotných výher. Podmínkou pro účast v této soutěži je zaregistrovat se na webu této banky a následně zaplatit kartou Creditas minimálně petkrát v měsíci alespoň za 500 Kč.

Banka ČSOB chce doměnit své klienty za to, pokud si do konce února letošního roku sjednají běžný účet Plus Konto a přihlásí se do mobilní aplikace ČSOB Smart a ve třech měsících zaplatí petkrát platební kartou. Za to dostanou až 1 500 Kč.

Banka UniCredit Bank zase pro své klienty připravila až 12 lístků do kina CineStar zcela zdarma. Tato akce bude končit až v červnu 2024 a pro účast je nutné splnit dvě podmínky. Založit online účet s promokódem CineStar24 a minimálně třikrát kartou zaplatit. Za každý splněný měsíc dostane takový 2 volné vstupenky do kina. Celkem tedy za toto období lze získat 12 volných vstupů.

Účastníte se takových akci rádi i u své banky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články